Amazonia

Autor: James Rollins

Ekspedycja naukowa doktora Carla Randa przepada bez wieści w amazońskiej dżungli. Cztery lata później jeden z jej uczestników pojawia się wycieńczony w założonej przez misjonarzy osadzie. Okazuje się. że wszedł do dżungli z amputowaną przy barku ręką. a wyszedł z dwoma zdrowymi! Czy to efekt działania nieznanej rośliny. która umożliwia regenerację tkanek?

Tropem pierwszej wyprawy rusza kolejna i odkrywa. że niedające się logicznie wytłumaczyć wydarzenia mogą mieć związek z bliżej niezbadanym plemieniem Krwawych Jaguarów. o którym jedynie szepcze się wśród tubylców. Jego członkowie potrafią znikać. przynosząc śmierć każdemu. kogo napotkają. Nawet dżungla poddaje się ich woli. Szlak ekspedycji będzie naszpikowany śmiertelnymi niebezpieczeństwami. a poznanie prawdy zamiast wybawienia może p

31.99: https://woblink.com/ebook/diabelski-mlyn-aneta-jadowska-129147u

Cena:


ISBN

9788320056204: Wydawnictwo

Format

189: https://woblink.com/ebook/terapia-w-chorobach-reumatycznych-irena-zimmermann-gorska-133646u

Cena:zwiadowcy klan czerwonego lisa pdf, jeszcze nie umarłem, fibak chirurgia, civilization ii, rynek pracy w polsce pdf, ducktales: remastered, król bez skrupułów meghan march pdf, sposób na elfa ebook, szklany tron wieża świtu pdf, zarządzanie marketingowe pdf, sabrina 3, uczeń zagrożony niedostosowaniem społecznym, inne piesni, byłam służącą w arabskich pałacach pdf pobierz, forum intymne, mit o wojnie trojańskiej całość, inetta jędrasik-jankowska, lewis carroll alicja w krainie czarów…