ISBN

9788364523922: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/dziennik-dowodcy-rosomaka-marcin-ogdowski-jacek-dutkiewicz-32064u

Cena: Jacek Dutkiewicz


Najwspanialsze widowisko świata

Autor: Richard Dawkins

„Barbarzyńcy stoją u bram”. jak pisał John Brockman we wstępie do książki Nauka a kreacjonizm. Trudno w to uwierzyć. ale prawie wszędzie na świecie z roku na rok zmniejsza się stopień akceptacji teorii ewolucji i coraz powszechniej daje się słyszeć głosy. że to „tylko teoria”. Świadomie lub nie (choć bardzo często z pełną premedytacją) ludzie mylą różne znaczenia słowa „teoria” i zapominają – lub nie chcą wiedzieć – że ewolucja jest teorią w takim samym znaczeniu jak teoria heliocentryczna czy teoria grawitacji. Ewolucja jest faktem.

Takie niepokojące zjawiska obserwujemy nie tylko w państwach zacofanych i islamskich teokracjach. ale nawet w krajach najbardziej rozwiniętych i cywilizowanych. Tę niechlubną statystykę ot

:

Cena:


Obrona niedorzeczności. pokory. romansu brukowego i innych rzeczy wzgardzonych

Autor: Gilbert Keith Chesterton

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. W duszach współczesnych zamiera kult piękna i miłości. Człowiek dzisiejszy traci z oczu ziemię. a nieba nie dosięga. Sprawdza się tu odwieczna mądrość ludów wszelkich ras i religii. że przez przyrodę i byt ziemski wiedzie jedyna droga do nieskończonej szczęśliwości raju. Związek bowiem istoty ludzkiej z ziemią nie jest przekleństwem. ale błogosławionym szlakiem radosnej pełni życia. dokonania przeznaczeń naturalnych człowieka. Prawdy to stare. ale ich treść zawsze na nowo dusze pokoleń niepokoi. Oderwany od nich duch błądzi między błękitem nieba a wielobarwnym

25.9: https://woblink.com/ebook/zakazane-przyjemnosci-elizabeth-hoyt-32291u

Cena:


La Tulipe noire

Autor: Alexandre Dumas

Ah! Dumas. Alexandre Dumas. le père d’histoires exellentes! Cette fois-ci. il nous transporte en Hollande au XVIIème siècle. le siècle que l’on sait être là-bas. celui de la tulipomanie. sorte de frénésie spectaculaire autour d’un type floral du Proche-Orient récemment introduit dans le nord-ouest de l’Europe. la tulipe. C’est mielleux. mais ce côté suranné du romantisme qui allie le sang. l’honneur. la justice à grande échelle et l’amour le plus ras-des-pâquerettes.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9puzyńska nora chomikuj, franzen korekty, bandyci i celebryci pdf, choroby wewnętrzne pdf, entj, odkrycie dziecka pdf, maple program, call of cthulhu poradnik, przyroda klasa 4 sprawdziany, gonciarz płacze, wydawnictwo edipresse książki, kapuściński imperium pdf, katedra najświętszej marii w paryżu pdf, remigiusz mróz oskarżenie mobi chomikuj, irena radomska ile ma lat, katarzyna puzyńska więcej czerwieni, polscy uchodźcy…