Ramię Perseusza. Z głębokości

Autor: Rafał Dębski

NIESAMOWITE SPOTKANIE DWÓCH RAS W GŁEBOKIEJ PRZESTRZENI. BOGATE W SZCZEGÓŁY. KLASYCZNE SF!

Ziemia stała się za mała dla ludzkości. a jej bogactwa naturalne niewystarczające. Na razie nie spotkano w kosmosie innych inteligentnych istot. więc członkowie wyprawy eksploracyjnej spokojnie prowadzą swe badania w Ramieniu Perseusza. Do czasu…

Już pierwsze zetknięcie z obcymi pokazuje. że interesy wielkich korporacji wydobywczych i zagrożonego pozaziemskiego gatunku to zarzewie konfliktu. A jeśli dodać do tego brak wiedzy o drugiej rasie. konieczność stworzenia wspólnego języka i krwawy kontakt. starcie wydaje się nieuniknione.

Czy podwładni pułkownika Dethardta i profesora Solimowa pokażą najgorsze cechy rodzaju ludzkiego czy też oba gatunki zdołają się porozumieć? Planeta Isis 71 b staje się areną arcyciekawego spotkania.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 28.9


Leczenie bólu

Autor: Łukasz Wordliczek

III wydanie bestsellerowej książki przygotowane przez ceniony zespół specjalistów.

Leczenie przeciwbólowe jest istotnym wyzwaniem dla współczesnej medycyny. Ból przewlekły. przetrwały i nawracający jest znaczącym problemem zarówno dla pacjentów. jak i systemów opieki zdrowotnej.

W publikacji opisano mechanizmy powstawania bólu. jego charakter i rodzaje w różnych zespołach chorobowych. farmakologię oraz najnowsze metody uśmierzania bólu. Czytelnicy znajdą również w książce algorytmy. zalecenia i rekomendacje.

Interdyscyplinarne kompendium jest adresowane do lekarzy wszystkich specjalności. z pewnością zainteresuje również studentów medycyny.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 139monika banaś, historia brudu pdf, elsberg blackout, fogry, polityka kryminalna pdf, horror fantasy, lidia winniczuk, radosław gruca, rzeźnik max czornyj, gta5 misje, retoryka arystoteles, mowa pozornie zależna lalka, sławomir suchodolski, uzależnienie od internetu pdf, imperator książka…