PIT-8C kiedy go wypełnić

Autor: Katarzyna Wojciechowska

Informacje PIT-8C mają obowiązek sporządzić podmioty. które wypłacały w danym roku podatkowym przychody. od których nie miały obowiązku pobrania zaliczki na podatek. Podatnicy mają wątpliwości czy w konkretnych stanach faktycznych muszą wystawić PIT-8C. czy nie. Publikacja zawiera tabelaryczny przegląd świadczeń ze wskazaniem. czy stanowią one przychód. który należy wykazać w informacji PIT-8C. czy też nie. Każdy przypadek został wzbogacony interpretacją organu podatkowego potwierdzającą przedstawioną kwalifikację tych świadczeń. 

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


ISBN

9788394735654: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/faith-and-suffering-ireneusz-lukanowski-barbara-zielonka-30241u

Cena: Barbara Zielonka


ISBN

9788320053760: Wydawnictwo

Format

79: https://woblink.com/ebook/medyczne-skutki-terroryzmu-przemyslaw-gula-30346u

Cena:


City 2. Antologia polskich opowiadań grozy

Autor: Praca Zbiorowa

Kto ma za sobą lekturę pierwszej antologii z serii CITY. ten wie. że firmuje ona teksty naprawdę brutalne. często surrealistyczne. niestroniące od czarnego humoru i wolne od ckliwych happy endów. Tak jest i tym razem. Ale City 2 nie jest kopią poprzedniego tomu. To zupełnie nowy twór. choć również wyhodowany w najmroczniejszych zaułkach miejskiego molocha. W takich. w których pleni się szaleństwo. przemoc oraz przepełniony dewiacją seks. W takich. które zamieszkują nieuchwytne bestie. mordercy i psychopaci – choćby kanibal polujący na celebrytów. Czytelnik zbioru natknie się także na budynek-zombie oraz na przerażające Dzieci Nowej Ery zamieszkujące świat zdegradowany wskutek radioaktywnego promieniowania. Autorzy opowiadań ze zbioru City 2 nie tylko mnożą makabryczne

79: https://woblink.com/ebook/medyczne-skutki-terroryzmu-przemyslaw-gula-30346u

Cena:karolina kuszyk poniemieckie, wszystkie jasne miejsca pdf, grażyna gajewska, bez zobowiazan pl, dynastia piastów prezentacja, wojna moja milosc, sprawdzian semestralny klasa 3 matematyka, schield, jak być dobrym sprzedawcą, opiełka, z czego zrobiony jest świat, eboki, wielki słownik angielsko-polski kindle, szkic programu w warunkach obecnego rozwoju społeczeństwa, harry potter i komnata tajemnic (powieść), miasto szczesliwe, kuszenie losu, dudka instrument…