Wędrówka w świat

Autor: Antoni Ferdynand Ossendowski

Opowieść o egzotycznych odległych krainach i morskich wyprawach

Wojtek. młody chłopak. po śmierci ojca rybaka. którego zabrało morze. opuszcza rodzinny dom. Nie mając żadnego fachu w ręku i środków do życia. zaciąga się na „Fennię”. stary statek handlowy. Podczas dalekomorskich wypraw zwiedza różne kontynenty. poznaje ich mieszkańców. nieznane kultury i obyczaje. Zdobywa nowe doświadczenia. które pomagają mu zrozumieć świat i samego siebie.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 25


Wektory. czyli jeszcze więcej Corela

Autor: Alicja Żarowska-Mazur

Z grafiką wektorową nie wiążą się wyłącznie proste rysunki złożone z figur geometrycznych. ale też całkiem zaawansowane projekty. nierzadko trójwymiarowe.

Wektory. czyli jeszcze więcej Corela. Grafika komputerowa dla dzieci to propozycja dla osób. które posiadają już podstawową wiedzę z zakresu obsługi Corela.

Dzięki tej książce zobaczysz. na czym polega działanie menedżera obiektów. zmiana ich kolejności. a także blokowanie i ukrywanie. Dowiesz się. jak dzielić obiekty na mniejsze części lub usuwać ich fragmenty. Pokażemy Ci również. na czym polega kadrowanie i jakie są jego rodzaje.

Znajomość narzędzi to ważna rzecz. ale jeszcze istotniejsza jest umiejętność zastosowania

49: https://woblink.com/ebook/cztery-przyszlosci-peter-fraser-126879u

Cena:


ISBN

9788381192699: Wydawnictwo

Format

10.9: https://woblink.com/ebook/bocko-barbara-rejek-126904u

Cena:


ISBN

9788375156201: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/rywalka-jones-sandie-127913u

Cena:turpiści, dermatologia pdf, tomb raider jaskinie geotermiczne, pzwl wydawnictwo, paweł majka berserk, wytwórnia wód gazowanych, star wars utracone gwiazdy, olga tokarczuk księgi jakubowe pdf, skrzypce szkic, ebuk libra, obliczenia chemiczne, zakazana psychologia witkowski, nauka hiszpańskiego pdf, yellow bahama, ebooki mobi, leczenie węglem drzewnym, rozebrane, bilikiewicz, rubacha metodologia badań nad edukacją pdf, mi6. tajna historia wywiadu jej królewskiej mości, oskar i pania róża problematyka, audiobook 365 dni…