Słodkie życie

Autor: Krystyna Mirek

Kornelia Rudzka wreszcie opuszcza dom rodzinny. Nie jest to łatwe. jeśli spędziło się w nim prawie 30 lat. Kornelia nie wierzy w siebie. wyprowadzka to dla niej trudny krok. Na szczęście dziewczyna ma kilka pięknych marzeń. które dodają jej skrzydeł. Przed nią wielkie wyzwania. kilka trudnych decyzji i walka z własnymi słabościami. Dziewczyna spotyka na swojej drodze życzliwe osoby. dzięki którym to. co wydaje się trudne. staje się możliwe. Okazuje się. że wystarczy otworzyć serce na świat i ludzi wokół. aby wypełnić dojmującą pustkę i poczuć się mniej samotnym. 

Tak właśnie wygląda życie. Wszyscy musimy przedrzeć się przez gąszcz życiowych wyborów. by kiedyś wreszcie. w jednej chwili. poczuć słodki smak życia…

Wydawnictwo: Filia

Cena:


Projekt Mąż

Autor: Aleksandra Krupa

Poznajcie historię Kiki. która chce zrozumieć mężczyzn. Żeby to zrobić. nie studiuje książek psychologicznych ani nie ogląda programów dokumentalnych. ale zakłada konto na SeeMe. tajemniczym portalu randkowym…

Tomek. Antek. Radek. Marek… To tylko kilka z wielu imion. których właściciele przewijają się przez karty książki i życie bohaterki. Opisywany przez Kikę świat jest niezwykle barwny. a każdy kolejny bohater zaskakuje bardziej niż jego poprzednik. Kłamstwa. które wychodzą na jaw. ludzkie problemy. którym trzeba stawić czoła… Wszystko to okraszone jest niezwykłą narracją z perspektywy bohaterki. która zwykle krótko i bez ogródek opisuje kolejne znajomości.

On był z zupełnie innej bajki. a ja nic nie mogłam mu dać. T

:

Cena:


ISBN

9788381190473: Wydawnictwo

Format

22.9: https://woblink.com/ebook/osobliwosc-ciszy-alicja-maslowska-burnos-31682u

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788372297006: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/srebrne-oczy-five-nights-at-freddy-s-scott-cawthon-kira-breed-wrisley-31891u

Cena: Kira Breed-Wrisleypiekny pan, nora roberts książki pdf, uziębło, skazaniec, www gryonline, dying light bezpieczeństwo za wszelką cenę, kwiat śmierci, kod uzdrawiania pdf, naped elektryczny, majami zły pies chomikuj, o duszach czyśćcowych z marią simmą, zatoka świń pdf, joanna janusz, obliczanie dawek leków, klimek i klementynka, prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie allen carr, wiek 21, keith richards biografia, vi keeland naga prawda, oresteja ajschylos…