Moja twoja wina

Autor: Beata Majewska

POWIEŚĆ. KTÓRA OPATRZY KAŻDE ZŁAMANE SERCE…

Urszula przyłapuje męża na zdradzie. Decyduje się odejść od niego i zamieszkać w zrujnowanym wiejskim domu odziedziczonym po przyszywanej ciotce. Zdruzgotanej kobiecie nie jest łatwo w nowej sytuacji. ale wspierają ją wieloletnia przyjaciółka oraz rezolutna sąsiadka. Niebawem były mąż zaczyna wykorzystywać Ulę finansowo. Wtedy w życiu Urszuli pojawia się Michał Żuk – początkowo konkurent biznesowy. potem opiekuńczy mężczyzna ratujący ją z opresji. Niestety Michał skrywa tajemnice. które mogą zniszczyć rozkwitający związek.

Wydawnictwo: Książnica

Cena: 28.9


Złam szyfr ludzkich zachowań

Autor: Vanessa van Edwards

Naukowe spojrzenie na sukces w relacjach z ludźmi. Ta książka to niezwykle praktyczny trening rozwoju kompetencji społecznych oraz inteligencji interpersonalnej.

Czy zdarza ci się czuć nieswojo podczas spotkań networkingowych? Czy zastanawiasz się czasem. co tak naprawdę myśli o tobie ktoś. z kim się umówiłeś na randkę? Chciałbyś umieć odczytywać ludzkie emocje? Jeśli tak. to pora zacząć zgłębiać naukę o ludziach. Opanowanie kompetencji społecznych odmieni twoje życie.

Vanessa Van Edwards posiadła sztukę odczytywania ludzkich zachowań. Stworzyła laboratorium badawcze. w którym zajmuje się ukrytymi czynnikami kształtującymi nasze postępowanie. Udało jej się złamać kod! W swojej książce Złam szyfr ludzkich zachowań przedstawia różne tajemnice. syst

79.2: https://woblink.com/ebook/przeciwdzialanie-praniu-pieniedzy-oraz-finansowaniu-terroryzmu-nowe-procedury-kamila-grabowska-127320u

Cena:


Przewodnik po świecie suplementów

Autor: MARK MOYAD

Książka zawiera porady dotyczące leczenia suplementami ponad stu przypadłości – od zapalenia stawów. przez zgagę. wysoki poziom cholesterolu. po migrenę i łuszczycę.

Czy złocień pomaga na bóle migrenowe? Jakie witaminy utrzymają skórę w dobrym stanie? Które zioła poprawiają nastrój? Kiedy suplementy są niebezpieczne. a kiedy są wyrzuceniem pieniędzy w błoto?

Doktor Mark Moyad. magister zdrowia publicznego (MPH). jest jedynym lekarzem medycyny w Stanach Zjednoczonych. który dzięki specjalnie utworzonemu stanowisku może w pełni poświęcić się badaniu witamin. składników mineralnych. ziół i innych suplementów diety. Od przeszło 25 lat zgłębia tę fascynującą dziedzinę. korzysta z suplementów w swojej codziennej praktyce i podróżuje z wykładami kierowanymi do lekarzy i pacjentów. poszerzając ich wiedzę i uświadamiając. jakie substancje z wachlarza dostępnych leków oraz suplementów mogą pomóc. a którymi nie warto zawracać sobie głowy.

Powstały w oparciu o najnowsze badania. jak również czerpiący z klinicznego doświadczenia autora. Przewodnik po świecie suplementów. poprowadzi cię po świecie aktualnych rozwiązań i możliwości leczenia – tych. których skuteczność została potwierdzona i tych. które okazały się nietrafione. Książka kompleksowo omawia najrozmaitsze przypadłości i schorzenia. od zapalenia stawów. zgagi i wysokiego poziomu cholesterolu po fibromialgię. migrenę oraz łuszczycę. Doktor Moyad daje jasne wskazówki. rozwiewając wątpliwości dotyczące sprzecznych informacji i udzielając konkretnych porad. które możesz wprowadzić w życie już dziś. Nie waha się wskazywać. które substancje są przereklamowane. bezwartościowe. a niekiedy wręcz szkodliwe. Przedstawia też ranking najskuteczniejszych rozwiązań. żebyś wiedział. co wypróbować w pierwszej kolejności – jednocześnie szczerze przyznaje. gdy leki ogólnodostępne lub wydawane na receptę stanowią w danej sytuacji lepsze rozwiązanie.

Przewodnik po świecie suplementów nie jest pobieżnym przeglądem zagadnienia – to źródło konkretnych. rzeczowych i praktycznych porad popartych rzetelnym opisem każdego problemu zdrowotnego. Jesteś zagorzałym wielbicielem medycyny alternatywnej? A może dopiero z zaciekawieniem wkraczasz na nowy grunt świata suplementów? Kompleksowy. oparty na dowodach z badań naukowych Przewodnik to w obu sytuacjach pozycja obowiązkowa dla każdego. komu zdrowie nie jest obojętne.

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 69.9fonetyka a fonologia, niegrzeczny szef, mały traczyk, mróz ksiązki, język niemiecki ćwiczenia, uczta platona pdf, czarny humor 2, polityka romans, grom irak, konflikty międzynarodowe, potęga teraźniejszości eckhart tolle, remigiusz mróz audiobook za darmo, karol 4 luksemburski, trupi, edukacja międzykulturowa pdf, propriocepcja pdf, kampanie wyborcze, blanka lipińska audiobook, bogusz mikuła…