Miesiąc z Ellie

Autor: Fiona McArthur

Ellie Swift. pielęgniarka mieszkająca od niedawna w nadmorskim miasteczku w Australii. szuka spokoju po burzliwym związku. Poświęca się wyłącznie pracy. Wytrwałaby może w tym postanowieniu. gdyby nie doktor Sam Southwell. który zgodził się zastąpić na miesiąc pracującego tu lekarza. Samuel też uważa. że praca jest jego jedyną ucieczką od przeszłości. ale niespodziewanie zniewala go uroda Ellie i jej ciepło. Postanawia zawalczyć o względy Ellie. Ma jednak na to niewiele czasu…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Sztuka czy biznes?

Autor: Dorota Żaglewska

Rynek antykwaryczny jest bogaty w osobliwości: zarówno ludzi. jak i przedmioty. Pracownicy galerii. antykwariusze. marszandzi. kolekcjonerzy czy eksperci to prawdziwi gawędziarze. specjaliści w czarowaniu słowem. Z mówienia o sztuce i pieniądzach uczynili swój zawód lub życiową pasję. Doskonale też rozumieją. że najcenniejszym kapitałem jest praktyczna wiedza o rynku. która z czasem przeradza się w intuicję.

W ciągu kilkuletniej pracy w galerii sztuki. w trakcie pracy związanej z popularyzacją wiedzy o sztuce oraz podczas pracy naukowej Dorota Żaglewska przeprowadziła indywidualne wywiady z licznymi profesjonalistami rynku sztuki i jego otoczenia. Ich sposób mówienia o obiektach. transakcjach czy relacjach rynkowych okazał się niezwykle atrakcyjny. Z

1: Autor

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/138137/pdf

1: Autor

Autor

:

Cena:ocena ekg, teoria kwasów i zasad, na starosc, książka o manipulacji, ogińska bulik, historia współczesnej psychologii schultz pdf, narzeczona na dłużej pdf, czterdziesci i cztery, barbara giertych, high need baby przedszkolak, podręcznik do filozofii pdf, alexandra horowitz, zwykła przysługa, obraz świata, natalia minge…