Przywróceni

Autor: Jason Mott

Wyobraź sobie. że cały Twój świat staje na głowie…  Jacob. jedyny syn Harolda i Lucille Hargrave`ów. zginął tragicznie w 1966 roku. w dniu swoich ósmych urodzin. Przez dziesiątki lat. które upłynęły od tamtej pory. osieroceni rodzice przeżywali zarówno smutki. jak i radości. Litościwy czas goił rany. aż w końcu ułożyli sobie jakoś życie. Biegło niezakłóconym rytmem aż do chwili. kiedy stanął przed nimi Jacob – ich syn z krwi i kości. Ten sam uroczy. bystry. ośmioletni chłopiec. którym kiedyś był. Na całym świecie ci. których kiedyś kochano. a którzy odeszli na zawsze. z niepojętych przyczyn powracają do życia. Nikt nie rozumie. jak to możliwe. i dlaczego tak się dzieje.  Nikt też nie potrafi powiedzieć. czy to cud. czy zapowiedź końca.

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 16.99


WarBook

Format: EPUB.MOBI

34.9

1:

Cena:


ISBN

9788377882221: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/samo-sedno-techniki-samorozwoju-czyli-jak-lepiej-zapamietywac-i-uczyc-sie-szybciej-natalia-minge-krzysztof-minge-8874u

Cena: Krzysztof Minge


ISBN

9788378592587: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/hashtag-norbert-gora-8914u

Cena:


8704

23.99: https://woblink.com/ebook/nie-przejdziemy-do-historii-maciej-fraczyk-8704u

1

:

Cena:


Zasługa dla Polski. Pułkownik Ryszard Kukliński opowiada swoją historię

Autor: Andrzej Krajewski

Film „Jack Strong” Władysława Pasikowskiego. którego premiera odbędzie się 7 lutego 2014 r. znów rozpali historyczne spory do dzieło pułkownika Ryszarda Kuklińskiego. dlatego przypominam jego historię. tę którą sam mi powiadał. jak i starań o anulowanie jego wyroku. Wydanie książki w formie e-booka umożliwia także posłuchanie głosu pułkownika Kuklińskiego. który mówi o swojej sytuacji prawnej w 1992-93 roku oraz wspomina dziewięć lat walki. jaka prowadził przeciwko sowieckim planom unicestwienia Polski w przyszłej wojnie z państwami NATO. Z pułkownikiem Kuklińskim spędziłem kilkadziesiąt godzin na „rozmowach o rozmowie”. którą chcieliśmy nagrać dla Telewizji Polskiej. gdy byłem jej korespondentem w Waszyngtonie na początku lat 90. Na

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


https://woblink.com/product-publication/download/8669/epub

1:

:

Cena:ryzyko gangstera anna wolf pdf, genomy brown pdf, złodziejka dusz, zbyt inteligentni żeby żyć szczęśliwie pdf, podstawy finansow, parabellum prędkość ucieczki, marek wąsowicz, michorowski z trędowatej, złączeni nienawiścią pdf, adam bochenek anatomia, człowiek istota społeczna aronson, kristen proby pokusa, kolacja z tiffanym pdf…