Spisek autorów

Autor: Anna Parker

Zuzanna od zawsze chciała pisać książki. poświęciła im większość życia. Marek jest wydawcą. Czy wspólna pasja ich połączy? Czy odnajdą swoje miejsce w nowej rzeczywistości?

Anna Parker w przewrotny sposób ukazuje kulisy pracy wydawniczej lęki sfrustrowanych autorów i nadzieje na sukces.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 15


Błogosławieni

Autor: Cezary Nowakowski

‚Błogosławieni’ to historie zwykłych ludzi – tych. żyjących na marginesie. w oficynach miasta i tych. działających w światłach jupiterów. Historie zaskakujące. niekiedy bolesne lub żartobliwe. będące zapisem wydarzeń przeżytych lub zasłyszanych. czasem pokolorowanych pudrem wyobraźni. Bohaterowie opowiadań nie są ludźmi świętymi. Ich los. ich ból jest jednak rodzajem błogosławieństwa. otrzymanym także po to. by czynić nasze życie lepszym.

Wydawnictwo: Forma

Cena: 20.25


Wesele w Szkocji

Autor: Kim Lawrence

Angielka Poppy Ramsay i włoski arystokrata Luca Rainieri bardzo się kochają. Jednak Luca poślubia inną. Nieszczęśliwe małżeństwo wkrótce kończy samobójcza śmierć żony. Luca. pełen poczucia winy. postanawia już nigdy więcej się nie żenić. Siedem lat później Luca i Poppy spotykają się w zamku w Szkocji. Ich dawne uczucie odżywa. lecz Poppy nie chce być znowu tylko kochanką …

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Włochy

Autor: Marcin Szyma

Włochy

Podróże jasne jak słońce!

Kraj. w którym mieszkańcy o kuchni wiedzą niemal wszystko. Rzym nazywany Wiecznym Miastem. Florencja. Wenecja. Mediolan. sielskie krajobrazy Toskanii. słoneczne wyspy. dziewicze plaże. sławne kurorty. wysokie góry – Włochy to idealne miejsce na wakacje. Przewodnik Pascal Holiday podpowie. co warto zobaczyć. które plaże są najpiękniejsze i gdzie spróbować lokalnych specjałów. Z jego pomocą odkryjesz ten kraj dla siebie. I będzie to urlop doskonały!

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 19.9


ISBN

9788327631442: Wydawnictwo

Format

19.99: https://woblink.com/ebook/podroz-marzen-kate-hewitt-anne-mcallister-30883u

Cena: Anne McAllister


1

:

:

Cena:


Dieta SIRT

Autor: Aidan Goggins

Przełomowa książka o diecie. w której Aidan Goggins i Glen Matten – dwóch ekspertów w dziedzinie żywienia – pokazują. jak skłonić organizm do intensywniejszego spalania tłuszczów poprzez włączenie do diety produktów bogatych w pewne bardzo konkretne związki chemiczne. Te wyjątkowe produkty określa się łącznie mianem żywności sirtuinowej.

Zasady diety SIRT są bardzo proste. a produkty łatwo dostępne. Nie trzeba liczyć kalorii. wystarczy stosować ogólne zasady zdrowego odżywiania się oraz wzbogacać codzienne menu produktami z listy 20 najbogatszych w polifenole. które mają charakter bezglutenowy. więc także osoby przestrzegające diety bezglutenowej mogą po nie śmiało sięgać.

Badania kliniczne potwierdziły. że połączenie diety SIRT z umiarkowanym ograniczeniem poboru kalorii pozwala w ciąg

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Überfallkommando. Roman

Autor: Edgar Wallace

Bis vor kurzem hat ein Schmuggler Mark McGill mit seinem Partner Ronnie Perryman erfolgreich zusammengearbeitet. Doch dieser ist nun tot. Deshalb ist seine Schwester aus Frankreich gekommen. Sie will wissen wie ihr Bruder gestorben ist. Deshalb hat Mark sie an diesem Abend nach Ladys Stairs gebracht. Dort soll sein Untergebener Li Yoseph ihr erzählen. dass die Polizei ihn umgebracht hat. „Mich kannst du nicht umbringen. Mark” sagte der alte Li Yoseph leise. „Ich werde wiederkommen.” Zwei Schüsse folgten kurz aufeinander – dann hörte Mark McGill. wie der Körper des Alten auf das Wasser klatschte. Ein Jahr später berichtet man Mark: Li Yoseph ist wieder in London aufgetaucht.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51niebieska gwiazda, ryszard aleksandrowicz, piotr kostrzewa, socjologia ciała, więzy pdf, fizjologia wysiłku, testy gimnazjalne geografia, bogusław wołoszański sensacje 20 wieku, meagan brandy, korczak prawa dziecka, heczko mikrobiologia dla pielęgniarek pdf, masa o bossach polskiej mafii pdf, plik mobi na pdf, wzbudzanie zazdrości psychologia, europa i świat pdf…