https://woblink.com/product-publication/download/28095/epub

1:

:

Cena:


Dziewczyna. która musi uciekać

Autor: Casey Watson

Bez domu. bez rodziców. wobcym kraju. Nie miała dokąd pójść. niemiała dokąd uciec przed przemocą…

Adrianna niezna angielskiego. niema żadnych rzeczy osobistych. sama zgłosiła się do opieki społecznej. Co się działo znią wcześniej – niewiadomo. Wiadomo tylko. że jest Polką ima czternaście lat. I że przezjakiś czas zostanie u Casey.
Casey Watson prowadzi dom zastępczy dladzieci znajwiększymi problemami psychologicznymi iwychowawczymi. Ratuje dzieci. zktórymi nikt już niemógł sobie poradzić. narażając spokój. zdrowie iżycie swoje iswojej rodziny.
Adrianna zachowuje się inaczej. niż dzieci. którymi Casey opiekowała się wcześniej. Jest cicha. grzeczna. I przerażona…
Casey niepokoi coś jeszcze. Dziewczyna wygląda na chorą. Kiedy jedn

24.99: https://woblink.com/ebook/zatopic-niezatapialna-anna-kantoch-pawel-dobkowski-marcin-dobkowski-anna-hrycyszyn-27975u

Cena:


Kobiety ciężkich obyczajów

Autor: Natasza Socha

Są kobiety. dla których mężczyzna jest tylko dodatkiem. Do sukienki i do życia.

Kwiryna mieszka w barwnej. przedwojennej Warszawie. a splot nieoczekiwanych okoliczności wprowadza ją do świata ekskluzywnych prostytutek. Nie śni o księciu z bajki. szczęśliwej rodzinie ani miłości na zawsze. 

Kira. jej prawnuczka. dziedziczy po prababce nie tylko różnobarwność tęczówek. ale i nonszalancję. z jaką traktuje płeć męską. Czy Kirze uda się odmienić swoje przeznaczenie. czy powtórzy błędy Kwiryny? 

Kobiety ciężkich obyczajów to trzeci tom serii Matki. czyli córki. Książki o trudnych relacjach między kobietami. tajemnicach. niewypowiedzianych pretensjach. ale i o miłości. która zawsze daje kolejną szansę.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Rynek książki w Polsce 2016. Targi. instytucje. media

Autor: Daria Dobrołęcka

Dziewiętnasta edycja sztandarowej publikacji Biblioteki Analiz. W pięciu tomach omówione zostały zmiany. jakie zaszły na rynku książki w Polsce w 2015 i połowie 2016 roku. Tom ‚Targi. instytucje. media’ zawiera zestawienie najważniejszych instytucji i organizacji związanych z książką. a także wykaz mediów branżowych. W tomie podsumowujemy sytuację w sektorze targów książki. zamieszczamy również szczegółowy przegląd wszystkich najważniejszych imprez targowych w Polsce.

Spis treści:

1. Wprowadzenie

2. Targi książki w Polsce

3. Instytucje kultury

4. Szkolnictwo wyższe

5. Fundacje

Wydawnictwo: Biblioteka Analiz

Cena: 25


ISBN

9788301174774: Wydawnictwo

Format

39: https://woblink.com/ebook/walczymy-z-bykami-ewa-kolodziejek-28412u

Cena:


ISBN

9788324045600: Wydawnictwo

Format

32.99: https://woblink.com/ebook/pragnienie-metafizyczne-karol-tarnowski-28371u

Cena:biologia klasa 7 sprawdziany pdf, joanna rucińska, mit o narcyzie pdf, chyłka tom 5, finanse owsiak pdf, dydaktyka ogólna kupisiewicz pdf, aktywizować, skorupiaki planktonowe, służby specjalne online, maria odmiana, porwanie baltazara gąbki, my perspectives 2, ryszard handke, kaprys milionera pdf, instrukcja mężczyzny psychologia manipulacji…