Jak rozliczać pracowników delegowanych w zakresie podatków i składek

Autor: Izabela Nowacka

Publikacja omawia najważniejsze zagadnienia związane z rozliczaniem pracowników delegowanych zarówno do krajów UE i jak i spoza UE dotyczące podatku dochodowego od osób fizycznych i składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne. W praktyczny sposób pokazano zasady obliczania należności budżetowych od przychodów pracowników osiąganych na terytorium innych krajów niż Polska. Całość wzbogacają liczne przykłady przedstawiające metodykę sporządzania list płac dla wskazanej grupy zatrudnionych. 

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Kim jest człowiek?

Autor: Abraham Joshua Heschel

Abraham Heschel w przystępny. lecz pozbawiony uproszczeń sposób pokazuje. że samo stawianie pytań o człowieczeństwo i cele ostateczne stanowi wartość – „tragedia człowieka współczesnego wynika z faktu. iż jest on bytem. który zapomniał o pytaniu: kim jest człowiek?”. Według niego nie doceniamy faktu. że zajmujemy szczególną pozycję w świecie. O istocie naszego bytu stanowi nie to. kim jesteśmy. ale to kim możemy być. a zatem nasza wyjątkowość polega na ciągłym stawaniu się i rozwijaniu świata wewnętrznego.

 

„Gdy pytamy o człowieka. problemem nie jest jego niepodważalna zwierzęcość. lecz zagadka. co właściwie on robi z powodu i pomimo swojej zwierzęcości. co robi z nią i co robi pomimo niej”.

Fragment książki

Kim jest człowiek?

 

„Seri

19.9: https://woblink.com/ebook/science-fiction-david-seed-adam-drozdowski-126444u

Cena:


ISBN

9788381033138: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/co-sie-stanie-z-ameryka-warakomska-dorota-126196u

Cena:


ISBN

9788381373135: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/split-payment-rozliczenie-podatkowe-i-rachunkowe-aneta-szwech-125288u

Cena:


:

:

Cena: 10.99krystyna romanowska, manipulacja polityczna, motyw śmierci, civilization ii, miedzianka historia znikania, fizyka a sport, postępowanie administracyjne testy z odpowiedziami, nekropolii, po życiu, katarzyna kolska, karolina dudziak, zarządzanie kryzysowe pdf, przekleństwa staropolskie, fce słownictwo pdf, antygona tematy wypracowań, forma prawna spółki…