Cela numer 17

Autor: Dominik Dan

Kolejny kryminał słowackiego autora z detektywem Richardem Krauzem w roli głównej. Boże Narodzenie to czas radości i odpoczynku. ale nie dla wszystkich – Krauz musi wstać od świątecznego stołu. by zbadać sprawę nieboszczyka znalezionego z bagnetem w plecach na jednej z ulic Naszego Miasta. To jednak dopiero początek zagadek. Kiedy w ręce detektywa trafia dziennik doktora Kamila Puskailera. skazanego przed laty za zabójstwo żony. ale uparcie powtarzającego. że jest niewinny. Krauz. łamiąc policyjne regulaminy. postanawia na własną rękę dociec prawdy i ostatecznie udowodnić jego winę… lub niewinność.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Gliniarz

Autor: Laurelin Paige

Niesamowicie seksowna historia z gorącym policjantem w roli głównej!

Livia Ward marzy o tym. by zostać mamą przed trzydziestką. Sęk w tym. że jest samotna i nie przewiduje w najbliższej przyszłości żadnych związków. Sytuacja się zmienia. kiedy na horyzoncie pojawia się seksowny oficer Kelly.

Mężczyzna nie spodziewał się. że piękna bibliotekarka złoży mu taką propozycję. Livia chce. aby Kelly został ojcem jej dziecka. ale bez żadnych zobowiązań. On dostanie kilkanaście nocy z kobietą. o której nie może przestać myśleć. a ona spełni swoje marzenie.

Układ wydaje się prosty i oczywisty dla obydwu stron. Wszystko dokładnie ustalili. więc co może pójść niezgodnie z planem?

__

O autorkach

Laurelin Paige – bestsellerowa amerykańska pisarka. która sprzed

Wydawnictwo: Monumen

32.9: https://woblink.com/ebook/trwaj-przy-mnie-elizabeth-strout-ewa-westwalewicz-mogilska-134114u

Na tropie Anny

Autor: Aleksandra Kowalska

Dla trzydziestopięcioletniej Melanii nieżyjąca matka. Anna d’Irsigny. była prawdziwą superbohaterką: wybitny chirurg. wspaniała żona i matka. niezależna. inteligentna. o charyzmatycznej osobowości. we wspomnieniach córki potrafiła nawet latać. Od trzech lat. odkąd jej matka zginęła w ataku terrorystycznym w Paryżu. seria nieszczęść radykalnie zmieniła całe życie Melanii. Pomieszkując w podparyskiej willi ojca. młoda kobieta przypadkiem dokonuje bulwersującego odkrycia: znajduje listy Anny. jednoznacznie wskazujące na jej długotrwały romans z tajemniczym Nowozelandczykiem. Idealna matka najwyraźniej przez wszystkie te lata kłamała… A jeśli wcale nie zginęła w pożarze. tylko postanowiła upozorować własną śmierć i rozpocząć nowe życie z dala od rodziny? Melania postanawia wyruszyć na drugi koniec świata. żeby odnaleźć Annę. Ponieważ nie może wyjawić prawdziwego celu podróży ojcu. kibicuje jej Joe. najlepszy przyjaciel z czasów studiów. Amerykanin mieszkający w Paryżu.

Ale to dopiero początek niepokojących odkryć. Co ukrywa przed Melanią ojciec. kim jest tajemniczy kochanek matki? Czy bohaterka zmierzy się wreszcie z własną przeszłością i czy czas. który zatrzymał się dla niej kilka lat temu. teraz wreszcie ruszy z miejsca?

To książka o tym. jak przetrwać i żyć dalej po stracie. której nic nie ukoi. zmierzyć się ze smutkiem. który nigdy nie przemija. Ale to również opowieść o magicznej mocy osób. miejsc. wspomnień. snów. marzeń – i podróży. Naturalnie z krajobrazami i magią Nowej Zelandii w tle.

Aleksandra Kowalska. ur. w 1976 roku w Płocku. z wykształcenia anglistka. Ukończyła uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu i studia doktoranckie na uniwersytecie Charles’a de Gaulle w Lille we Francji. Pracowała jako nauczycielka języka angielskiego i polskiego dla cudzoziemców w Polsce. Brazylii i Francji. Od 2005 roku jest urzędnikiem Komisji Europejskiej. Autorka powieści ‚Mgła nad Bosforem’ i ‚Ucieczka’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

biruta lewaszkiewicz-petrykowska, trening komunikacji, książka wszystkich rzeczy, milewski ekonomia, termodynamika techniczna zadania z rozwiązaniami, libra.ibuk.pl, dale carnegie jak przestać się martwić i zacząć żyć pdf, paul pitchford odżywianie dla zdrowia, artyści 20 wieku, przyroda klasa 3, biochemia harpera wydanie 6, dzieci ulicy korczak, funkcje szkoly, jak ściągać w szkole, lionheart gra, puciato daniel, kobiety z bloku 10: eksperymenty medyczne w auschwitz, absolwentka sj hooks, podwojna tozsamosc…