Helikopter

Autor: Bonnier Jonas

Czegoś takiego Szwecja nie widziała. 22 września 2009 o 5:15 na dachu najbardziej niedostępnego budynku w Sztokholmie wylądował helikopter. Dwadzieścia minut później było już po wszystkim. Pod okiem policji i mediów skradziono 39 milionów szwedzkich koron. Pieniędzy nigdy nie odnaleziono. Czterech śmiałków z dnia na dzień trafiło na pierwsze strony gazet całego świata i stało się bohaterami. Kim byli? Jak zaplanowali ten napad stulecia? Jonas Bonniers jako jedyny dotarł do mężczyzn. którzy zorganizowali skok. ”Helikopter”. efekt wielogodzinnych rozmów. odsłania wielomiesięczne przygotowania. oraz to. co wydarzyło się tuż po napadzie. Z każdą stroną roś

:

Cena:


Hashimoto

Autor: Eberhard Jürgen Wormer

Jak rozpoznać i leczyć hashimoto?

Czujesz się opuchnięta. nie możesz schudnąć lub dopada cię huśtawka nastrojów? To może być choroba Hashimoto.

Coraz więcej kobiet zmaga się z chorobami tarczycy. które często bywają nieprawidłowo zdiagnozowane. Dr Eberhard J. Wormer pokazuje. jak w porę rozpoznać zaburzenia pracy tarczycy. zastosować odpowiednią terapię i bezpiecznie pozbyć się nieprzyjemnych symptomów.

Dzięki tej książce:

  • dowiesz się. jakie badania należy wykonać. by prawidłowo zdiagnozować chorobę i jej stadium.
  • dobierzesz kompetentnego lekarza prowadzącego i odpowiednią terapię uwzględniającą twoje indywidualne predyspozycje.
  • dowiesz się. jak suplementować witaminę D. selen i jaką dietę stosować. by zniwelować objawy hashimoto.

18.9: https://woblink.com/ebook/antynomie-i-paradoksy-wspolczesnej-demokracji-marcin-tobiasz-127788u

Cena:


Wynagradzanie pracowników samorządowych

Autor: Małgorzata Terlikowska

Publikacja kompleksowo omawia wszystkie składniki wynagrodzenia otrzymywane przez pracowników zatrudnionych w samorządzie. poczynając od płacy zasadniczej. przez dodatki. aż po premie. Książka uwzględnia najnowsze rozporządzenie z 15 maja 2018 r. w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych.

Autorka krok po kroku objaśnia każdy składnik wynagrodzenia przysługujący samorządowcowi – zarówno składniki obligatoryjne. jak i fakultatywne. Wyjaśnia także. co może znaleźć się w regulaminach wynagradzania pracowników samorządowych i jakie składniki wynagrodzenia im przysługują w zależności od formy prawnej nawiązania stosunku pracy (umowa o pracę. wybór. powołanie). Poruszane zagadnienia poparte są orzecznictwem Sądu Najwyższego. Naczelnego Sądu Administracyjnego. woj

:

Cena:


Wynagradzanie pracowników samorządowych

Autor: Małgorzata Terlikowska

Publikacja kompleksowo omawia wszystkie składniki wynagrodzenia otrzymywane przez pracowników zatrudnionych w samorządzie. poczynając od płacy zasadniczej. przez dodatki. aż po premie. Książka uwzględnia najnowsze rozporządzenie z 15 maja 2018 r. w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych.

Autorka krok po kroku objaśnia każdy składnik wynagrodzenia przysługujący samorządowcowi – zarówno składniki obligatoryjne. jak i fakultatywne. Wyjaśnia także. co może znaleźć się w regulaminach wynagradzania pracowników samorządowych i jakie składniki wynagrodzenia im przysługują w zależności od formy prawnej nawiązania stosunku pracy (umowa o pracę. wybór. powołanie). Poruszane zagadnienia poparte są orzecznictwem Sądu Najwyższego. Naczelnego Sądu Administracyjnego. woj

:

Cena:


1

:

:

Cena:


Modele biznesu wobec wyzwań współczesnego zarządzania

Autor: Adam Jabłoński

Burzliwe otoczenie rynkowe wyznacza nowe mechanizmy funkcjonowania przedsiębiorstw. To. iż przedsiębiorstwa konkurują modelami biznesu. już dawno stało się faktem. Teraz nie chodzi już o posiadanie modelu biznesu. lecz o umiejętne jego konfigurowanie w spójności ze strategią i procesami biznesowymi. Model biznesu staje się podstawowym atrybutem dynamicznie zmieniającego się i tworzącego z otoczeniem pewną całość przedsiębiorstwa.

Umiejętność konstruowania efektywnych modeli biznesu powinna być kluczową kompetencją

współczesnego menedżera. Dlatego projektowanie efektywnych modeli biznesu powinno być jednym z istotnych obszarów eksploracji naukowych w naukach o zarządzaniu i praktyce biznesowej. Jako że zmieniają

40: https://woblink.com/ebook/innowacje-i-przedsiebiorczosc-teoria-i-praktyka-anna-francik-marcin-lis-viera-markova-128144u

Cena: Marcin Lispodstawowe zagadnienia zarządzania produkcją, ginekologia i położnictwo bręborowicz pdf, wojna i pokój mobi, stephen king gra geralda, zakłąd pascala, dykcja ćwiczenia, halina kowalewska, marketing bezpośredni definicja, gothic 3 poradnik pdf, guzik ang, obóz świętych pdf, andrzej łuczeńczyk, ciekawe anegdoty, arcybiskup fulton sheen przepowiednie, sztuka kochania pdf docer, coś ty atenom zrobił, maria ekes…