Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów 2015 (PDF)

Autor: INFOR PL SA

Komplet informacji o zasadach prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów w dwóch wersjach PDF i książkowej. W opracowaniu: – Zasady prowadzenia księgi – Rozliczanie przychodów w pkpir (m.in. rozliczenie otrzymanej zaliczki. korekta przychodów. rozliczenie dofinansowań) – Rozliczanie kosztów w pkpir (m.in. rozliczenie kosztów podróży służbowych. wydatków samochodowych. odpisów amortyzacyjnych. korekta kosztów. dowody księgowe rozliczające koszty) – Zamknięcie księgi (podsumowanie roczne zapisów. korekta remanentu) Opracowanie zawiera również rozporządzenie w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 23.9


Wszechświat to najpiękniejsza maszyna

Autor: Maciej Trawnicki

„Wszechświat to najpiękniejsza maszyna” Macieja Trawnickiego to opowiadanie z wykreowaną wizją świata opierającą się na założeniu. że najważniejsza w życiu jest interakcja z otoczeniem. To wykreowana baśń dla dorosłych. Co łączy bezimiennego. błąkającego się po tajemniczym świecie żołnierza z człowiekiem. który od miesięcy leży w śpiączce przykuty do łóżka? Dlaczego kobieta. która się nim opiekuje. nagle zapragnęła poznać kim jest jej pacjent? Dlaczego żołnierz spotyka na swojej drodze dwoje małych dzieci. a świat w którym przebywają jest dziwnie tajemniczy? Kim jest kobieta. która pisze zagadkową książkę. w której występują wszystkie wymienione postacie? Opowiadanie Macieja Trawnickiego uderza we wszystkie emocje. Akcja tak wciąga. że chce się pomóc bohaterom

Wydawnictwo: MG

Cena: 24.9


:

:

Cena: 12


Skuteczny menedżer . Czego nie uczą w szkole o zarządzaniu ludźmi

Autor: Marta Pawlikowska-Olszta

Ty też możesz być świetnym menedżerem! Poznaj najważniejsze narzędzia zarządzania ludźmi i sprawdź. jak wprowadzić je w życie.

Znajomość najważniejszych praw psychologii pomoże ci zrozumieć. jak wpływać na pracowników i ich motywować. Poznasz sprawdzone zasady działania w typowych sytuacjach: od zatrudniania pracownika. przez budowanie zespołu i kontrolę nad jego działaniem. aż po zwalnianie podwładnego. Dowiesz się. jak utrzymywać kreatywność w zespole. udzielać konstruktywnej informacji zwrotnej i odpowiednio delegować działania. W książce znajdziesz pytania nurtujące najbardziej wnikliwych menedżerów – oraz konkretne odpowiedzi i wskazówki eksperta.

29.99: https://woblink.com/ebook/wyspa-joanna-miszczuk-17597u

Cena:


ISBN

9788393873173: Wydawnictwo

Format

21.96: https://woblink.com/ebook/jedyny-i-niepowtarzalny-ivan-katherine-applegate-18253u

Cena:


:

:

Cena:ferdydurke opracowanie pdf, upadek cywilizacji, bakterie biologia, edukacja pacjenta prezentacja, simon baron cohen, mariusz zielke wyrok, żywienie w niedoczynności tarczycy pdf, prawda jest, zadania z fizyki z rozwiązaniami studia pdf, procesy geologiczne, potęga podświadomości mp3 free, prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie allen carr, z głowy głowacki, prawoznawstwo pdf, stanisław zięba, brygida kuźniak, agata majdzik…