ISBN

9788324046508: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/prywatne-zycie-sultanow-john-freely-29986u

Cena:


ISBN

9788375697407: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/samuraje-chrystusa-jonathan-clements-30034u

Cena:


PKPIR Ewidencjonowanie wydatków gotówkowych po zmianach

Autor: Grzegorz Ziółkowski

W 2017 r. z 15000 euro do 15000 zł został obniżony limit wartości transakcji zawieranych między przedsiębiorcami. za które płatność może następować gotówką. Nieprzestrzeganie tego obowiązku ma swoje negatywne konsekwencje podatkowe w postaci wyłączenia z kosztów wydatków zapłaconych wbrew obowiązkowi gotówką. W publikacji omawiamy nowe zasady rozliczania wydatków gotówkowych w kosztach. przedstawiamy wzory dokumentów stanowiących podstawę ewentualnej korekty kosztów/przychodów oraz ewidencję tych zdarzeń w pkpir na przykładach. 

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Praktyki HRM – Najlepsze studia przypadku z polskiego rynku

Autor: Praca Zbiorowa

Pozycja rekomendowana przez : Polskie Stowarzyszenie HR Business Partner oraz Polish Society for Training & Development (PSTD.

Na 256 stronach znajdą Państwo najciekawsze studiów przypadku z dziedziny zarządzania firmą szczególnie w kontekście zarządzania kapitałem ludzkim. Wybór artykułów pochodzi z czasopisma „Personel i Zarządzanie”.

Praktyki HRM to pozycja nie tylko dla działów HR. lecz także dla menedżerów. którzy nie zawsze mają możliwość skorzystania z doradców ds. personalnych. Dzieje się tak w małych i średnich przedsiębiorstwach. w których często nie ma wykwalifikowanego specjalisty z obszaru HR.

Każda Firma musi wypracować własne narzędzia i metody postępowania w newralgicznych dla niej obszarach. lecz praktyki innych f

23.92: https://woblink.com/ebook/samochod-w-firmie-infor-pl-sa-30718u

Cena:zbyt inteligentni żeby żyć szczęśliwie pdf, xcom 2 war of the chosen poradnik, benedykt czerski, dywizja ss wiking, oczyszczanie wątroby metodą moritza, dark messiah of might and magic poradnik, gra o tron edycja ilustrowana, black mesa, dean koontz oczy ciemności wuhan, agnieszka skuza, fizjoterapia w ortopedii, kapitanskie tango, entp, tato daj 5 zł, życie eskimosów dawniej i dziś, pensjonat leśna ostoja, without merit chomikuj, secret files 3, kurs cudów a kościół, lech czech i rus legenda, inteligencja emocjonalna goleman pdf, adam smith poglądy, ms. manwhore pdf chomikuj…