Macierzyństwo

Autor: Agnieszka Gawron

Prezentowana publikacja o literackim macierzyństwie początku XXI w. inspirowana była doświadczeniem osobistym i lekturowym autorki. która opowiada o matkach nie tylko jak o literackich bohaterkach. lecz także rzeczywistych kobietach. W interpretowanych dziełach. sytuujących się najczęściej na styku fikcji i autobiografii. macierzyństwo jest ważnym źródłem twórczej wyobraźni. która umożliwia zmianę kulturowych reguł pisania o tym kobiecym doświadczeniu. W narracjach współczesnych matek traci ono swój wyidealizowany charakter. funkcjonując raczej jako złożone przeżycie egzystencjalne. które wymusza rewizję wielu pojęć związanych z kobiecą tożsamością. cielesnością i relacjami z otoczeniem. W analizowanych utworach z kręgu literatury wysokiej i popularnej. polskiej i obcej. autorek takich jak np. A. Na

24.9: https://woblink.com/ebook/stanislaw-brzozowski-maciej-urbanowski-32038u

Cena:


Pierwszy taniec

Autor: Izabela Żak

Książka pt.’Pierwszy Taniec’ to pierwszy na rynku polskim poradnik tańca dla nowożeńców. Dedykowany przede wszystkim nowożeńcom. ale skierowany do par. czy singli. chcących rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Książka krok po kroku poprowadzi przez wszystkie etapy przygotowań skupiając się na istotnych szczegółach – od zaplanowania nauki. poprzez wybór metody nauczania. instruktora. rodzaju tańca. muzyki. po pomoc w urozmaiceniu wystąpienia.

Oczywiście oprócz praktycznych wskazówek. w książce znaleźć można również:

  • pomocne. sprawdzone metody i porady Z BEZPŁATNYM DOSTĘPEM DO FILMÓW ON-LINE;
  • gotowe utwory muzyczne z dopasowanym rodzajem tańca;
  • odpowiedzi na pytania. których nie udzieli żadna szkoła tańca:

– czy Pierwszy Taniec jest kon

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5


ISBN

9788379767700: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/jak-zwierze-charles-foster-32193u

Cena:


Hermes Trismegistos

Autor: Tadeusz Zieliński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Świat starożytny. w okresie narodzin Zbawiciela ugrzązł ostatecznie w samolubstwie. niedowiarstwie i rozpuście; obłudne reformy pierwszego cesarza rzymskiego żadnego pokarmu nie dawały sercu; filozofia ostrzyła swój dowcip w sporach bezpłodnych; z wyzłoconych świątyń spoglądały na modlących się wspaniałe. lecz zimne i obojętne bałwany. Wtenczas ozwał się głos z Nieba. zwiastujący pokój ludziom dobrej woli – i ludzie usłuchali tego głosu i zostali zbawieni… To wyobrażenie o zwycięstwie chrześcijaństwa nad otaczającym je światem starożytnym odznacza się prostotą i dostępnością; przyjaciel idei chrześcijańskiej skłonny będzie

39.9: https://woblink.com/ebook/inny-punkt-widzenia-2-grzegorz-miecugow-32121u

Cena:artur kijak, biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania, literatura kobieca polskie autorki, wiedzmin pani jeziora pdf, gramatyka angielski pdf, migracje wewnętrzne, przedstaw skutki wielkiego kryzysu gospodarczego, ekonomia dobra i zła pdf, świadome rodzicielstwo, darmowe audiobooki do pobrania bez rejestracji, książka niewierna, civilization ii, wojciech mucha miasto noży, kodeks pracy z komentarzem 2018, stany nagłe w pediatrii…