Diana. W pogoni za miłością

Autor: Andrew Morton

Kolejna publikacja biografa księżnej Walii. autora bestsellerowej książki ‚Diana. Moja historia ‚ – Andrewu Mortona. Tym razem. w ‚Diana. W pogoni za miłością ‚ Morton ukazuje bardziej romantyczną stronę ‚Królowej ludzkich serc ‚. To pogłębiony. intymny wręcz portret niezwykłej kobiety. jednej z najważniejszych ikon końca XX wieku. odmalowany przez pryzmat jej związków i sercowych rozterek. Książka opisuje ostatnie 5 lat życia księżnej. w tym między innymi historię jej związku z Hasnatem Khanem. Jest to premierowe wydanie biografii w Polsce. Książka w wersji oryginalnej. zaktualizowana i uzupełniona ukazała się w Wlk. Brytanii we wrześniu br.Diana – piękna i kochana ikona końca ubiegłego wieku. Samotna. udręczona dusza. Skomplikowane życie wewnętrzne księżnej Wali

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 9.5


ISBN

9788392250722: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/bez-pozegnania-saga-cz-1-barbara-rybaltowska-9788u

Cena:


ISBN

9788308052990: Wydawnictwo

Format

33.9: https://woblink.com/ebook/pendereccy-saga-rodzinna-krzysztof-penderecki-katarzyna-janowska-piotr-mucharski-8549u

Cena:snapchat na komputer online, libra co to, syn saula, ja inkwizytor. głód i pragnienie, kapitan krzysztof baranowski, krasicki monachomachia, żyć po swojemu, książka o rzucaniu palenia pdf, ludzie bezdomni epoka, droga do rio, zakazana ella fields pdf, polscy nobliści literatura, królowe życia początki, teza co to jest, kapitan kuk, wacław seweryn rzewuski, mroczne materie pdf, ksiązki online, alternatywne i wspomagające metody komunikacji, bill bryson krótka historia prawie wszystkiego, agata majdzik, jakub basista, mariusz furmanek, nauczyciele rozmowy…