ISBN

9788320056112: Wydawnictwo

Format

139: https://woblink.com/ebook/urologia-na-dyzurze-suzanne-biers-david-thurtle-michal-sut-james-armitage-133613u

Cena: David Thurtle


Małe czary

Autor: Magdalena Fabich

Brandon chodzi do szkoły. ma kochających rodziców i babcię. Tym. co czyni go wyjątkowym na tle rówieśników. jest jego bezinteresowna miłość do bajek. Kocha zwłaszcza jedną – Małe czary. Brandon nie spodziewa się jednak. że ta lektura pozwoli mu pewnego dnia odmienić los swojej rodziny i nie tylko… Będzie go potrzebowało całe niezwykłe królestwo! Tak też okaże się. że relacje między byciem dzieckiem. dojrzałością. bajkami. mocą i prawdziwą mądrością nie są wcale tak oczywiste. jak nam na co dzień się wydaje. Trzeba mieć tylko odwagę się o tym przekonać!

– Śpij już synku. Znasz tę bajkę na pamięć. Jutro poczytamy coś innego – powiedziała Peggy do Brandona.

– Ale mamo. ja nie chcę innej bajki. Ta jest najlepsza! – powiedział z entuzjazmem Brandon. :

Cena:


Popielate laleczki

Autor: Hanna Greń

W TRÓJKĄCIE BESKIDZKIM

Mroczne powieści pełne zbrodni i tajemnic

wywodzących się z ciemnej strony ludzkiej natury.

Dwudziestoletnia Beata Szymanowska. nazywana zdrobniale Tulą. przypadkowo otwiera wiadomość adresowaną do swojej matki i dowiaduje się. że ta jest szantażowana. Dziewczyna nie wie. jakie informacje mógłby ujawnić prześladowca. jednak nie zamierza się z tym godzić i postanawia włączyć się do akcji. W imieniu matki umawia się z mężczyzną na spotkanie. jednak po przybyciu na miejsce odkrywa. że szantażysta został zamordowany.

Aspirant Mirosław Ostaniec z zapałem zabiera się do rozwiązywania swojej pierwszej sprawy. łącząc siły z komendantem Konradem Procnerem. Tymczasem Tula dochodzi do własnych wniosków – dobrze zna osobę. której mogło zależeć na „uciszeniu” szantażysty. Postanawia za wszelką cenę chronić matkę. mimo że ta zachowuje się coraz dziwniej…

Inteligentna lektura! Błyskotliwe dialogi. zaskakująca fabuła. złośliwie dowcipne bohaterki. ani dobre. ani złe. Popielate.

Cała Hanna Greń.

Agnieszka Lis. pisarka

Mylne tropy. szalona akcja. narastające napięcie. Psychologicznie wiarygodna zagadka i mocne wątki obyczajowe. Przy okazji dowiecie się też. jak los potrafi zakpić sobie z człowieka i wciągnąć go – nieświadomego zagrożeń – do mrocznego świata zbrodni. Czy ujawnienie tajemnicy z przeszłości pomoże w zidentyfikowaniu mordercy? Polecam.

Anna Klejzerowicz. pisarka

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9


ISBN

9788395053627: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/kobiety-i-futbol-burzynski-jared-133859u

Cena: Magdalena Wrzesińska


Wydawnictwo

Novae Res: Format

134591

https://woblink.com/product-publication/download/134591/epub: 1

Cena:


Za co?

Autor: Lew Tołstoj

Opowiadanie powstało na motywach autentycznej historii. a postać głównego bohatera utworu – Józefa Migurskiego miała swój historyczny odpowiednik w osobie powstańca Wincentego Migurskiego.

Tematem utworu jest historia Józefa Migurskiego. uczestnika powstania listopadowego. który po klęsce powstania został zesłany w głąb Rosji. W ślad za nim na zesłanie udaje się jego ukochana. a później żona – Albina. Oboje podejmują próbę ucieczki z zesłania.

Autor. choć był rodowitym Rosjaninem w swoim utworze wyraził poparcie dla sprawy polskiej i z sympatią pisał o uczestnikach antyrosyjskiej rewolucji. Można w jego utworze znaleźć też krytyczne uwagi pod adresem caratu i rosyjskiej polityki.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9byłam kochanką, tomasz stawiszyński, przypisy końcowe, katarzyna lesiak, test z fizyki optyka, funkcja redystrybucyjna, prawo gospodarcze publiczne pdf, poczet królów i książąt polskich pdf, kristen ashley tajemniczy mężczyzna pdf, instrukcja obsługi toksycznych ludzi pdf, komunikacja interpersonalna ćwiczenia pp, lewiński biologia pdf, opowieść podręcznej pdf, paweł bednarek, administracja publiczna organy, córka króla piratów pdf…