Jeśli się odnajdziemy kotku

Autor: Wioletta Sawicka

Kontynuacja losów bohaterów „Wyjdziesz za mnie. kotku?” i „Będzie dobrze. kotku.

Po rozstaniu z Patrykiem Anna nie potrafi się odnaleźć w nowej sytuacji. Ciężko było jej odejść. ale jeszcze ciężej ponosić konsekwencje odejścia. bo przecież są dzieci. którym zburzyła stabilizację. Teściowa oskarża ją o egoizm. psują się też relacje z przybraną córką. Mają. Anna jest rozdrażniona. cierpi na bezsenność. czuje się winna. Jednak mimo że wciąż kocha Patryka. nie potrafi mu zaufać. Tak samo jak nie potrafi wybaczyć ojcu. Patryk wyjeżdża na Śląsk. aby w pracy szukać zapomnienia. W tym świecie pogubionych dorosłych pojawia się córecz

Wydawnictwo: Sic!

Cena: 20


ISBN

9788380699045: Wydawnictwo

Format

31.4: https://woblink.com/ebook/po-drugiej-stronie-kartki-jodi-picoult-samantha-van-leer-18463u

Cena: Samantha van Leer


Creative writing publicystycznych tekstów dziennikarskich

Autor: Piotr Lewandowski

Na polskim rynku wydawniczym nadal odczuwa się brak szerokiej oferty nowoczesnych. a przy tym profesjonalnie przygotowanych publikacji. uczących współczesnego warsztatu dziennikarskiego. Proponowane dzieło. autorstwa Piotra Lewandowskiego. ma tą szczególną wartość. iż napisane jest z ogromnym wyczuciem dla problemów warsztatowych przed jakimi staje młody adept sztuki dziennikarskiej. Ma mu służyć i ułatwiać profesjonalizację jego warsztatu pracy. Dzieło to tworzy oczywistą całość z pierwszą pracą P. Lewandowskiego. poświęconą praktyce dziennikarskiej (‚Creative writing informacyjnych tekstów dziennikarskich’) i jest jego naturalną kontynuacją.Również i tym razem Autor kładzie silny nacisk na ukazanie jak istotną rolę w pracy dziennikarza odg

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 14


Siła pierwszej miłości

Autor: Andrea Laurence

Heath i Julianne zawarli potajemnie ślub w wieku osiemnastu lat. Potem jednak się rozstali. nie mówiąc nikomu o swym związku. Po wielu latach spotykają się w rodzinnym miasteczku. Heath nadal pożąda Julianne. ale ma dość życia w zawieszeniu. Stawia jej ultimatum: albo da mu rozwód. przed którym od dawna się wzbrania. albo stanie się prawdziwą żoną…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99jakoś wkrótce, anna skolimowska, prawo karne materialne pdf, ten dzień streszczenie, skyrim zew boethiah, alfabet urbana pdf, anthony giddens socjologia 2012 pdf, jan kulesza, sonia raduńska, złe serce pdf chomikuj, pan samochodzik 121 chomikuj, stulecie winnych audiobook, mowa ludzka, fizjologia w zarysie traczyk pdf, nie opuszczaj mnie kazuo ishiguro, to czego o mnie nie wiesz pdf, olga i osty…