Ostatni Mohikanin Wydanie dwujęzyczne angielsko-polskie

Autor: James Fenimore Cooper

Ostatni Mohikanin to druga powieść z cyklu Pięcioksiąg przygód Sokolego Oka. Porywająca. pełna przygód książka oczaruje każdego czytelnika. Osadzona w osiemnastowiecznej brytyjskiej kolonii akcja skupia się wokół konfliktu Indian i amerykańskich osadników. Nie sposób podejść obojętnie do losów bohaterów. których Cooper nakreślił jako barwne i ciekawe postaci. Historia córek angielskiego dowódcy i Indian. którzy usiłują je ocalić. to ponadczasowa opowieść o miłości i poświęceniu. 

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy tak

:

Cena:


Inwentaryzacja w jednostkach sektora finansów publicznych

Autor: Izabela Motowilczuk

W publikacji na licznych przykładach podano wskazówki prawidłowego przeprowadzenia inwentaryzacji (obowiązkowych i doraźnych) – od zaplanowania. przez prowadzenie. po rozliczenie i zakończenie. Wskazano rozwiązania praktycznych problemów przeprowadzania inwentaryzacji za pomocą technik informatycznych. ze szczególnym uwzględnieniem technik przeprowadzania spisów z natury przy wykorzystaniu sczytywania danych zawartych w kodach paskowych i etykietach kodowanych elektromagnetycznie.

Okresową inwentaryzację wszystkich składników majątkowych musi przeprowadzić każda jednostka należąca do sektora finansów publicznych. Zaniechanie przeprowadzenia lub rozliczenia inwentaryzacji albo przeprowadzenie lub rozliczenie inwentaryzacji w sposób niezgodny

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9internetowa biblioteka, prywatne śledztwo, agata jakubowska, arma 2 poradnik, pałka zapałka dwa kije, obfitość, rozdzióbią nas kruki, wrony, zadania z treścią klasa 2 mnożenie, 945 kc, civilization 6 frakcje, wy wszyscy moi ja, trzynasta księga, mniejszości narodowe ii rp…