ISBN

9788379004003: Wydawnictwo

Format

18.9: https://woblink.com/ebook/sytuacje-w-milosci-jacquelline-lanser-17665u

Cena:


Drugi miesiąc miodowy

Autor: James Patterson

Ethan i Abigail Breslowowie zostają zamordowani w trakcie miesiąca miodowego. Ojciec Ethana. chcąc odnaleźć morderców syna i synowej. zleca zawieszonemu w służbie czynnej agentowi FBI. Johnowi O’Harze. przeprowadzenie prywatnego śledztwa. Kiedy jednak w trakcie miesiąca miodowego zostaje zamordowana kolejna para. staje się jasne. że ktoś poluje na nowożeńców. W tym samym czasie agentka Sarah Brubaker tropi innego seryjnego zabójcę. którego ofiary łączy jednakowe imię i nazwisko: John O’Hara. Podążając tropem wskazówek zostawianych przez mordercę. Sarah odkrywa. że sprawa ma związek ze śmiercią siostry zabójcy. Nory. i agentem Johnem O’Harą. Kilka lat wcześniej John zajmował się sprawą Nory. „czarnej wdowy”. i miał z nią romans. Brat Nory obwinia go o jej śmierć i po ucieczce ze szpitala psych

56.9: https://woblink.com/ebook/strategia-blekitnego-oceanu-wydanie-rozszerzone-w-chan-kim-renee-mauborgne-18055u

Cena: Renée Mauborgne


Cudowny dotyk

Autor: Jason Mott

To miała być największa atrakcja Jesiennego Festiwalu. Kiedy podczas kolejnej akrobacji samolot spadł na ziemię niczym rozżarzona gwiazda. wśród widzów wybuchła panika. W rumowisku utknęła dwójka dzieci. Ava i Wash. Kiedy Ava przykryła dłońmi ranę Washa. jej dotyk go uzdrowił. Wiadomość o cudzie obiegła świat lotem błyskawicy. Z najdalszych zakątków ściągają tłumy chorych. Ava leczy dotykiem. ale za każde kolejne uzdrowienie przypłaca utratą sił. Szybko staje przed dramatycznym wyborem – jak wiele jest gotowa poświęcić. by ratować innych?

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 22.99


Jeśli się odnajdziemy kotku

Autor: Wioletta Sawicka

Kontynuacja losów bohaterów „Wyjdziesz za mnie. kotku?” i „Będzie dobrze. kotku.

Po rozstaniu z Patrykiem Anna nie potrafi się odnaleźć w nowej sytuacji. Ciężko było jej odejść. ale jeszcze ciężej ponosić konsekwencje odejścia. bo przecież są dzieci. którym zburzyła stabilizację. Teściowa oskarża ją o egoizm. psują się też relacje z przybraną córką. Mają. Anna jest rozdrażniona. cierpi na bezsenność. czuje się winna. Jednak mimo że wciąż kocha Patryka. nie potrafi mu zaufać. Tak samo jak nie potrafi wybaczyć ojcu. Patryk wyjeżdża na Śląsk. aby w pracy szukać zapomnienia. W tym świecie pogubionych dorosłych pojawia się córecz

Wydawnictwo: Sic!

Cena: 20


Stworzenie. Od nicości do teraźniejszości

Autor: Willem B. Drees

Dlaczego istnieje rzeczywistość?

Jak myśleć o Bogu w epoce podroży kosmicznych i Internetu?

Skąd jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Te fundamentalne pytania towarzyszą człowiekowi od zawsze. Napisana z polotem i poetyckim zacięciem książka jest próbą wyjaśnienia tajemnic naszego istnienia z perspektywy ewolucyjnej. od Wielkiego Wybuchu. aż po chwilę obecną. Autor ocenia religijny i filozoficzny wpływ odkryć naukowych na nasze zrozumienie ewolucji i świata przyrody. a także bada zmieniający się związek pomiędzy nami. a naszą planetą.

Jesteśmy stworzeniami. produktami długiej historii „od nicości do teraźniejszości”. Lecz nie tylko produktami. ale również produkującymi. Jesteśmy istotami twórczymi — patrzymy również w p

50.9: https://woblink.com/ebook/filozofia-matematyki-i-informatyki-roman-murawski-18360u

Cena:


Giordano Bruno. Męczennik nauki czy szarlatan?

Autor: Zbigniew Liana

Postać Giordana Bruna od ponad stulecia funkcjonuje w kulturze masowej jako podręcznikowy bez mała przykład „męczennika nauki”. który zginął z rąk wrogiego nauce Kościoła głosząc tezy Kopernika o ruchu Ziemi.

Jak w każdej mitologii także w micie męczenników nauki można odnaleźć całkiem spore ziarna prawdy. Kłopot w tym. że mit ten bardziej oddaje ducha dziewiętnastowiecznego antyklerykalizmu. którego jest wytworem. niż faktyczny stan rzeczy. Mity tego typu niczym krzywe zwierciadła ingerują głęboko w naszą zdolność postrzegania rzeczywistych relacji sprzed kilku stuleci zaburzając istotne proporcje. Deformacji ulega nie tylko obraz relacji Kościoła i religii do nauki. lecz także obraz samej postaci Bruna i jego wkładu w rozwój myśli naukowej.

Niniejsza pra

:

Cena:chłopi audiobook, ja inkwizytor kościany galeon, lirogon, historia rut, benita grała z bodo, iga karst, audiobooki pobierz, współczesne społeczeństwo polskie pdf, remarque na zachodzie bez zmian, kabaret moralnego niepokoju najnowsze skecze, krystyn sosada, katarzyna leśkiewicz, konwergencja ekonomia, ograniczenie prawa własności, lalka epub…