Paryski skandal

Autor: Amanda Cinelli

Cały Paryż obiega sensacyjna wiadomość. że znany w świecie mody włoski milioner Rigo Marchesi ma z aktorką Nicole Duvalle nieślubne dziecko. którego nie uznaje. Ten fakt psuje mu opinię. a co za tym idzie – zagraża interesom. Rigo jest pewien. że dziecko nie jest jego. ale musi jak najszybciej ratować swój wizerunek. Na potrzeby mediów wymyśla romantyczną historię. która ma się zakończyć ślubem…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788380643871: Wydawnictwo

Format

8: https://woblink.com/ebook/powstanie-i-rozwoj-pesymizmu-w-indiach-maurycy-staszewski-32335u

Cena:sex mp3, materiałoznawstwo książka, łamigłówki logiczne pdf, seriale religijne, mariusz koperski, fizjologia człowieka pdf, jarosław skowroński, kształt nocy tess gerritsen, naomi klein doktryna szoku, prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie dla kobiet, bohaterowie zaczarowanej zagrody, e booki za darmo, mąż i żona fredro, niemiecki słówka pdf, hormonalna terapia zastepcza, chemia medyczna steinhilber, jak czytać ludzi radzi agent fbi pdf, wisła w ogniu, opowieści z meekhańskiego pogranicza północ południe, aleksandra hirszfeld…