ISBN

9788393919321: Wydawnictwo

Format

9: https://woblink.com/ebook/spokojnie-to-nie-inwazja-anna-helena-kubiak-32255u

Cena:


Przerwane igrzyska

Autor: Gabriela Jatkowska

Kto był ojcem polskiego sportu?

Czy najpopularniejsza lekkoatletka II RP była mężczyzną?

Jak pływak został agentem?

Dlaczego wybitnego piłkarza skazano na zapomnienie?

Jak zdjęcie z Hitlerem ratowało życie?

Książka przedstawia sylwetki dziewięciu znanych polskich sportowców. których szczyt kariery przypadł na dwudziestolecie międzywojenne. a pasmo ich największych sukcesów gwałtownie przerwała II wojna światowa. Co ich łączy? Silne osobowości i fascynujące życiorysy: tajemnica. dramat. osobista tragedia. Niejednokrotnie życie prywatne tych bohaterów było ciekawsze od ich kariery sportowej albo chociaż równie ciekawe. Losy wielu z nich uwikłane są w wydarzenia wojenne:

29.99: https://woblink.com/ebook/aktorki-lukasz-maciejewski-32222u

Cena:


Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

Format: EPUB.MOBI

19.5

1:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/32328/pdf

1:

:

Cena:wiesław mądrzejowski, rozwój zawodowy definicja, marcin margielewski, technik usług kosmetycznych materiały do nauki, skyrim prastare zwoje, ślepa sprawiedliwość, nagrody bookera, bystre zwierzę, raw rebirth pdf pl, 365 dni książka pdf za darmo, psychologia człowieka, gora obietnic, milewski podstawy ekonomii, origami pdf, andrzej fredro, kolejne 365 dni opis, olga tokarczuk pdf, kwintesencja q pdf chomikuj, głupi goldberg…