Dziecko ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w rzeczywistości pedagogicznej

Autor: Małgorzata Kitlińska-Król

Problem specjalnych potrzeb edukacyjnych dzieci pojawiający się na kolejnych szczeblach edukacji. w placówkach opiekuńczo-wychowawczych. resocjalizacyjnych. terapeutycznych niepokoi społeczeństwa wszystkich krajów świata. Osoby. u których diagnozujemy różnorodne dysfunkcje w funkcjonowaniu o bardzo wąskim lub niezwykle szerokim spektrum nieprawidłowości wymagają specjalnego podejścia pedagogicznego w procesie kształcenia. wychowania. opieki i terapii. Profesjonalne wsparcie dziecka/podopiecznego ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oparte na pełnej akceptacji. otwartości i autentyczności wynikających z relacji międzyludzkiej jest przejawem człowieczeństwa. Ludzie dla ludzi – młodszych i starszych – tworzyć powi

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.9


Szatan i Judasz: Jasna Skała. Tom 9

Autor: Karol May

Szatan i Judasz: Jasna Skała. Tom 9

„Szatan i Judasz” to 11-tomowy cykl przygodowy autorstwa Karola Maya. twórcy słynnego Winnetou. Indiański wódz pojawia się.by wraz z innymi znanymi bohaterami wspólnie odbyć niebezpieczną podróż pełną ekscytujących przygód.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9czekam na śmierć, piękne ciała, małomiasteczkowy mp3 chomikuj, złocisty błazen, tajemnica miłości, jerzy iwaszkiewicz anna monika iwaszkiewicz, king chudszy, chyłka tom 1, niesamowite przygody, gta 5 sekrety, żelazny krzyż stawka większa niż życie, kamienie na szaniec opracowanie szczegółowe, zdradziecka królowa pdf, zły tyrmand, współczesne społeczeństwo…