Willa w Hiszpanii

Autor: Dani Collins

Sorcha Kelly przez wiele lat była asystentką hiszpańskiego biznesmena Cesara Montero. Od początku postawiła sprawę jasno: żadnych romansów w pracy. Cesar był nią zafascynowany i bardzo chciał. by zmieniła zdanie. Gdy nadchodzi czas na ustalony od dawna przez rodzinę ślub Cesara. Sorcha składa wymówienie. Skoro już razem nie pracują. to Cesar nakłania ją. by spędzili razem noc. Po tej nocy cały jego plan na życie staje pod znakiem zapytania…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788376866246: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/pocalunek-zdrajcy-erin-beaty-32958u

Cena:


ISBN

9788301196615: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/przerwane-igrzyska-gabriela-jatkowska-32270u

Cena:


Dziewczyna bez skóry

Autor: Mads Peder Nordbo

Mrożący krew w żyłach kryminał z Grenlandii

Bestialskie zabójstwo. samotny dziennikarz szukający prawdy. tajemnice z przeszłości

Do Nuuk nie prowadziły żadne drogi. Miasto było jedyne w swoim rodzaju. ze wszystkich stron otoczone górami. niebem i morzem.

Lód. wiatr. mróz. bezkresna. dzika przyroda i… okrutne morderstwa w małym grenlandzkim miasteczku.

Życie Matthew rozpadło się po tym. gdy w wypadku stracił żonę i nienarodzoną córeczkę. By uciec od wszystkiego. wyjeżdża na Grenlandię i zaczyna pracę jako dziennikarz lokalnej gazety w Nuuk. Wkrótce zostaje wysłany do zrelacjonowania niezwykłego odkrycia: na krańcu lądolodu znaleziono zmumifikowanego wikinga. Wszystko wskazuje na to. że to sensacja na skalę światową. więc niewielka społeczność w Nuuk wstrzymuje oddec

34.9: https://woblink.com/ebook/ekonomiczna-ekologiczna-kuchnia-monika-mrozowska-32296u

Cena:wyborcza za darmo, iwona grzegorzewska, jestem dzieckiem książek, dziennik geniusza, międzynarodowe stosunki kulturalne, marek hłasko pdf, star force 7, książka muminki, olimp dan simmons, laurelin paige grzeszny zdobywca pdf, potop audiobook darmowy, europejski model społeczny, katarzyna archimowicz, danuta wałęsa marzenia i tajemnice, bitwa na wrzosowiskach, francis scott fitzgerald książki…