ISBN

9788379004300: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/odkryj-swoj-los-wrozby-i-rytualy-jacquelline-lanser-17663u

Cena:


ISBN

9788375169966: Wydawnictwo

Format

30.9: https://woblink.com/ebook/dotyk-randall-wallace-iwona-janiak-20703u

Cena:


Jinny z Finmory (Tom 11). Nocna zasadzka

Autor: Patricia Leitch

Jedenasta część cyklu hippicznego dla młodszych nastolatek. którego akcja rozgrywa się w malowniczej i tajemniczej Szkocji.

Rodzina Mandersów zmęczona życiem w dużym mieście przenosi się w oddalone od cywilizacji górzyste rejony Szkocji – do niewielkiej wioski Finmory. Główna bohaterka Jinny jest kochającą zwierzęta niepokorną nastolatką. 

Nadchodzi długo wyczekiwana przerwa świąteczna. Jinny Manders z zapałem przygotowuje się do występu w jasełkach bożonarodzeniowych. a na wrzosowiskach w Finmory pojawia się stado dzikich jeleni. Zwierzęta znajdą się jednak w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Czy Jinny i Shanti zdołają je przed nim uchronić?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 20.9



złe dziewczyny, piotr c brud, tajemnicze historie ii wojny światowej, simma maria, monika baranowska, samodyscyplina brian tracy, podroze astralne, analiza matematyczna w zadaniach, ewa worsowicz, tadeusz czeżowski, muza mp3, linka do duszenia, ustawa o ochronie konsumentów i konkurencji, ark survival evolved poradnik, pracownia dobrych myśli pdf, historia z los angeles, logika zadania, czerwień rubinu, sedinum pdf, historia prawa polskiego, fizykazadania pl, marek sznajderman…