Wszechświat w skorupce orzecha

Autor: Stephen Hawking

STEPHEN HAWKING jest jednym z najbardziej wpływowych myślicieli naszych czasów; słynie nie tylko ze śmiałości swych koncepcji. ale również z jasności. z jaką potrafi je przedstawić. Dzięki Krótkiej historii czasu — jego fenomenalnemu bestsellerowi (sprzedano wiele milionów egzemplarzy) — czytelnicy na całym świecie zapoznali się z fascynującymi koncepcjami fizyki teoretycznej.

Teraz. w nowej. bogato ilustrowanej książce. Hawking opowiada o najważniejszych odkryciach

teoretycznych dokonanych od czasu opublikowania Krótkiej historii czasu. Zapoznaje czytelników

z aktualnymi badaniami w dziedzinie fizyki teoretycznej. w której prawda jest często dziwniejsza niż

fikcja. oraz wyjaśnia w prosty sposób zasady rządzące w

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 27.2


ISBN

9788365970886: Wydawnictwo

Format

29.25: https://woblink.com/ebook/kampucza-godzina-zero-zbigniew-domaranczyk-31014u

Cena:


O filozofię bać się nie musimy

Autor: Barbara Skarga

„[…] są to teksty wyraźnie. bez wątpliwości nie tylko z jednego ducha poczęte. lecz także właściwie. mimo bogactwa i rozmaitości przedmiotów. wokół jednej sprawy rozkręcone. Jak tę sprawę nazwać?

O czymkolwiek mowa w tych rozprawach – a zawsze dotyczą one czegoś bardzo ważnego dla naszej kultury – autorka dostrzega trudności. o jakie się potykamy. gdy usiłujemy określić ściśle granicę między zjawiskami. z których jedno jest dobre. a drugie złe. a które albo z tego samego źródła wypływają. albo do tych samych motywacji ludzkich się odwołują czy też mogą uchodzić za odmiany tej samej natury. A przecież. chociaż trudno te granice zdefiniować i czasem. gdy nie chodzi o wypadki skrajne. możemy się wahać. jak rzecz daną i doświadczaną o

49: https://woblink.com/ebook/heidegger-i-mit-spisku-zydowskiego-peter-trawny-31421u

Cena:


Asertywność w praktyce. Jak zachować się w typowych sytuacjach?

Autor: Dorota Gromnicka

Wiesz. że możesz zachować się asertywnie. a jednak w konkretnej sytuacji brakuje ci słów?  Masz dość czytania o asertywności i chcesz szybko poprawić swoje relacje z ludźmi? To książka dla tych. którzy pragną być skuteczni w praktyce! 

W poradniku znajdują się przykłady przeróżnych sytuacji. z którymi można spotkać się w pracy. w rodzinie. w relacji społecznej czy osobistej i które bywają trudne nawet dla osób uważających się za asertywne. Odpowiednio dobrane scenki i dialogi zostały opatrzone profesjonalnym komentarzem. analizą zachowania rozmówców oraz scenariuszem asertywnego rozwiązania problemu. Ćwiczenia. wskazówki i praktyczne zwroty pomagają samodzielnie znaleźć wyjście z najbardziej skomplikowanych sytuacji.

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno:

– pomaga przećwiczyć ważne rozmowy z partnerem. rodzicami i dziećmi – stawiać granice. komunikować swoje potrzeby i oczekiwania

– pokazuje. jak rozmawiać z przełożonym o zarobkach. nadgodzinach. ocenie pracowniczej. awansie 

– prezentuje skuteczne sposoby na składanie reklamacji. zgłaszanie skargi. grzeczne zwracanie komuś uwagi

– podpowiada. jak zadbać o siebie i pielęgnować poczucie własnej wartości 

Dorota Gromnicka – psycholog i doświadczona psychoterapeutka. Studiowała na UKSW w Warszawie. Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie. oraz UJ w Krakowie. Ukończyła Szkołę Psychoterapii w podejściu integracyjnym. Prowadzi treningi asertywności i indywidualne sesje kształtujące asertywny sposób bycia. Jest autorką wydanych w serii Samo Sedno poradników ‚Depresja. Jak pomóc sobie i bliskim’ oraz  ‚Jak zbudować poczucie własnej wartości?’.

Wydanie I książki ukazało się pod tytułem ‚Asertywność w przykładach. Jak się zachować w typowych sytuacjach’.

Wydawnictwo: Edgard

Cena: 28.9


DOKUMENTACJA CEN TRANSFEROWYCH 2017

Autor: Marek Smakuszewski

Przedsiębiorcy są odpowiedzialni za dokumentowanie transakcji z podmiotami powiązanymi. Przepisy ustaw o podatku dochodowym szczegółowo określają kiedy sporządzać takie dokumentacje. Przewidują także surowe kary zaniedbanie tego obowiązku. W publikacji przedstawiamy. kiedy należy sporządzać dokumentacje podatkowe w stanie prawnym obowiązującym od 1 stycznia 2017 r.. Celem publikacji jest ułatwienie przedsiębiorcy rozpoznania transakcji z podmiotami powiązanymi dla których zobowiązany jest założyć dokumentacje podatkowe. 

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9zadania z wytrzymałości materiałów niezgodziński pdf, maria ekes, bartłomiej boral, bog liczy lzy kobiet, assassin creed revelations poradnik, żywina, katarzyna michalak zemsta, krzysztof michalik, asiunia sprawdzian, optyka test gimnazjum, womanizer katy evans chomikuj, seks kobiety z kobietą, odnawialne źródła energii literatura pdf, von clausewitz o wojnie, pielęgniarstwo internistyczne talarska pdf, historia stanów zjednoczonych pdf…