ISBN

9788328708716: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/do-raju-ida-tylko-grzeczne-dziewczynki-a-niegrzeczne-tam-gdzie-chca-grazyna-majcher-elie-grimes-124626u

Cena:


ISBN

9788379769216: Wydawnictwo

Format

47.9: https://woblink.com/ebook/dalekie-pawilony-tom-1-mary-margaret-kaye-125410u

Cena:


S.U.M.O. (Shut up. Move on) Zamknij się i idź dalej!

Autor: Paul McGee

MOTYWACJA

SUMO to skrót od „Shut Up. Move On” – zamknij się i idź dalej. Wszyscy pragniemy sukcesu i radości – niestety nie zawsze je osiągamy nich. Czy przyszło ci kiedyś do głowy. że może ci w tym przeszkadzać twoje własne nastawienie?

SUMO pokazuje. że to. jak myślisz. ma istotny wpływ na to. jak toczy się twoje życie. Pokazuje. że biorąc odpowiedzialność za swoje życie. możesz wykorzystać swój potencjał. chwytać okazje. cieszyć się związkami. odnosić sukcesy w pracy i z pozytywnym nastawieniem reagować na przeciwności.

SUMO zachęca. byś szczerze patrzył na swoje życie i pamiętał. że nigdy nie jest za późno na zmiany. Wszyscy możemy zrzucić koszulki ofiary. wypracować owocne myślenie i przestać

:

Cena:


Co tu po nas zostanie. Saga cz. 8

Autor: Barbara Rybałtowska

Historia Zofii i Kasi. która poruszyła serca czytelników w całej Polsce. znajdzie swój wielki finał! Ich losy śledzimy od czasów II wojny światowej. teraz dowiemy się jak potoczyło się życie rodziny Kalczyńskich w latach 2003-2018. Jest to opowieść o miłości i sile ducha. a także o przemijaniu i wdzięczności za to. co przynosi los. O tym. że zarówno w czasach wojny jak i pokoju najważniejsza jest rodzina i bliscy.

Wydawnictwo: Axis Mundi

Cena: 29.9


Krym. Znikający półwysep

Autor: Semmler Paweł

Krym do niedawna był turystyczną perłą Euroazji. Jednak ostatnie cztery lata ponuro zaznaczyły się w historii tego regionu. Dopełnia się tragedia półwyspu tratowanego kiedyś przez kopyta koni mongolskich koczowników. buciory carskich sołdatów. hitlerowskich najeźdźców i sowieckich bezpieczniaków. Krym na naszych oczach traci swoją wielokulturową tożsamość. staje się znikającym półwyspem.

Czy Rosjanie zatrzymają zaanektowany teren? Czy Ukraińcy zdobędą się na wysiłek aby go odzyskać? Co stanie się ze społecznością tatarską i co na to wszystko opinia międzynarodowa? 

Najbliższe lata rozstrzygną o przyszłości Krymu.

Książka podsumowuje i rzetelnie oddaje całą skomplikowaną rzeczywistość regionu. Współczesną narrację świetnie uzupełnia rys historyczny. Całość

24.9: https://woblink.com/ebook/postprawda-matthew-d-ancona-126921u

Cena:


ISBN

9788377738573: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/dieta-w-chorobie-hashimoto-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-agnieszka-trzebska-cwalina-tomasz-zajbt-anna-jedrzejec-agata-lewandowska-126024u

Cena:


ISBN

9788366070073: Wydawnictwo

Format

19: https://woblink.com/e

Cena: 29wariantywność, sieć – ostatni bastion ss, pałkiewicz dubaj, internetowy pseudonim, kupisiewicz dydaktyka, matthew quick, internetowa wypożyczalnia książek, paradoks wyboru pdf, logistyka książki, zestawy maturalne polski ustny, tom clancy audiobook, cilka klein, hearts of iron iv poradnik, grupa ludzi wybitnych, suworow kontrola, za zamknietymi drzwiami chomikuj…