Swing Time

Autor: Zadie Smith

Dwie przyjaciółki marzą o karierze tancerek. choć tylko jedna z nich – Tracey – ma prawdziwy talent. Drugą pasjonuje rytm. zachwycają ciemnoskóre ciała i czarna muzyka. fascynuje prawdziwa wolność. Skomplikowana. napędzana rywalizacją przyjaźń niespodziewanie się kończy. Dziewczyny nigdy już nie będą ze sobą blisko. ale też nigdy o sobie nie zapomną.

Po latach Tracey udaje się spełnić marzenie z dzieciństwa. ale boryka się z dorosłym życiem. podczas gdy jej przyjaciółka. jako asystentka słynnej gwiazdy. wkracza w świat blichtru i sukcesu. W podróży między Londynem. Nowym Jorkiem i zachodnią Afryką odkrywa. że życie to nieustanny taniec. którego rytm dyktują zmieniające się czasy.

Wibrującą muzyką. roztańczoną powieść o przyjaźni. pasji i poszukiwa

20: https://woblink.com/ebook/lechia-sarmaty-puny-i-slachta-szczesny-morawski-32133u

Cena:


ISBN

9788381190183: Wydawnictwo

Format

18.9: https://woblink.com/ebook/klatwa-nawii-pati-maczynska-32359u

Cena:


Narzędzia Tytanów

Autor: Timothy Ferriss

NARZĘDZIA.KTÓRE POMOGĄ CI OSIĄGNĄĆ SPRAWNOŚĆ. ZAMOŻNOŚĆ I MĄDROŚĆ

Przez ostatnie dwa lata autor bestsellerów „New York Timesa” Tim Ferriss poznawał zwyczaje i narzędzia ludzi sukcesu z całego świata. Dzięki zdobytej wiedzy zdołał podwoić swoje dochody. stał się bardziej elastyczny i szczęśliwszy. „Narzędzia tytanów” zawierają najciekawsze spostrzeżenia i fragmenty notatek ze spotkań z tymi wyjątkowymi ludźmi.

Z tej książki dowiesz się między innymi:

 •  Jak najlepiej zacząć dzień proponowaną przez Tonyʼego Robbinsa metodą wprowadzania się w odpowiedni stan ducha i umysłu. 
 • Jak przejść do ofensywy we własnym życiu. korzystając z rad miliardera Chrisa Sakki. 
 • Jak Arnold Schwarzenegger wykorzys

  Wydawnictwo: Harlequin

  Cena: 7.99


  Słowianie. Uroczystości i obrzędy

  Autor: Jadwiga Teresa Papi

  UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

  Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

  REPRINT. Fragment książki: Religia w tych czasach. kiedy Słowianie urządzenia mieli patriarchalne. była pogańska – powstała ze czci przyrody. Bóstwa jej były nieliczne; wszystkie plemiona uznawały jednego boga najwyższego. któremu w ważniejszych chwilach składali ofiary. nieśli modły. wzywali pomocy; dawali oni temu bóstwu wszechpotężnemu. panu świata całego. bogowi piorunów. światła i jasności różne nazwy: Prowe. Perun. Radegast. Jesse. Światowid. Łado – są odmianami jednego i tego samego pojęcia wszechpotęgi bożej. Autorka opisuje wierzenia i obrzędy dawnych Słowian. Książeczka jest napisana bardzo przystępnie i raczej

  5: https://woblink.com/ebook/wieszczba-i-zreb-przepowiadanie-przyszlosci-u-dawnych-slowian-szymon-matusiak-32306u

  Cena:


  https://woblink.com/product-publication/download/32310/pdf

  1:

  :

  Cena:


  Jedzenie. które leczy

  Autor: Karolina i Maciej Szaciłło

  Jesteś tym. co… jesz

  Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę. że to. co jemy wpływa zarówno na naszą witalność. wagę. stan naszej skóry czy włosów. ale również na kondycję naszego całego organizmu. w tym szczególnie na stan naszych narządów.

  Z jakich produktów. ziół i przypraw powinniśmy komponować menu. aby mieć energię i cieszyć się zdrowiem? Odpowiedź znajdziesz w książce Jedzenie. które leczy.

  Karolina i Maciej Szaciłło skorzystali z mądrości najstarszej znanej ludzkości medycyny – ajurwedy. Ten liczący 5 tysięcy lat system medyczny podchodzi do zdrowia w sposób holistyczny. Pomaga powrócić i utrzymać stan równowagi. Czy istnieje jedna. idealnie dobrana dieta dla każdego? Nie. Każdy z nas jest bowiem inny. Różnimy się nie tylko wid

  31: https://woblink.com/ebook/dziewczyna-ze-zlotej-klatki-anna-szafranska-32543u

  Cena:


  Dzieje lisowczyków. W czterech tomach: tom IV

  Autor: Maurycy Dzieduszycki

  UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

  Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

  Dzieje lisowczyków. W czterech tomach. Lisowczycy. lisowczyki (początkowa nazwa straceńcy. również chorągiew elearska) – formacja lekkiej jazdy polskiej o charakterze utrzymującego się z łupów wojska najemnego. Oparta na wzorach ustrojowych konfederacji wojskowych. sformowana została w 1614 roku – pierwotnie jako konfederacja żołnierska pod wodzą pułkownika Aleksandra Józefa Lisowskiego herbu Jeż. Zawiązki tej formacji powstały już jednak w czasie służby Lisowskiego u Dymitra II Samozwańca w latach 1607–1611. Dwutysięczny oddział lisowczyków brał udział w wojnie polsko-rosyjskiej 1609–1618. Od śmierci Lisowskiego

  :

  Cena:


  Zjawiska mistyczne i ich tłumaczenia

  Autor: Józef Teodorowicz

  UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

  Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

  REPRINT. Zjawiska mistyczne obejmują m.in.: zjawisko niejedzenia (inedii). bilokacji. stygmatyzacji. wizji plastycznych pojawiających się jakby to były zjawiska realne. Rozumienia i mówienia w językach obcych. których dana osoba nigdy się nie uczyła. ani nawet pośrednio nie miała z nimi kontaktu. poznawanie stanów duszy obcych osób i przepowiadanie wydarzeń. jakkolwiek one nie tkwią w przyczynach naturalnych. ale zależą od wolnego wyboru człowieka itp. Autor w sposób drobiazgowy zajmuje się się analizą zjawisk mistycznych jakich doznawała. bądź jakie występowały w jej obecności. u niemieckiej mistyczki Teresy Neumann. Książka jest

  :

  Cena:  lot 202 pdf, wojciech friedmann, minecraft gry crafting, zibi czyli boniek, finansowanie oświaty, przybysz z morza graham, nowela prusa, english for medicine pdf, jerzy robert nowak mason, kazimierz bandarzewski, prawo konstytucyjne banaszak, urszula dudziak książka, justyna winnicka, imperium namiętności, ebooki za free, żywienie człowieka zdrowego i chorego, maciej gdula rodzina, ryszard kapuściński cesarz, likiernik stanisław…