Wyspa słońca

Autor: Michelle Smart

Angielka Joanna Brookes bezskutecznie usiłuje odnaleźć greckiego inżyniera Thea Patakisa. który jest ojcem jej syna. Gdy otrzymuje zlecenie. by napisać biografię króla Kalliakisa. ze zdumieniem odkrywa. że wnukiem Kalliakisa jest jej Theo. Jedzie na wyspę. licząc. że nie tylko wykona zadanie zawodowe. ale jednocześnie uporządkuje życie osobiste. Jest pełna obaw. bo zupełnie nie wie. czego się spodziewać po człowieku. którego przed laty pokochała…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Działalność innowacyjna i badawczo-rozwojowa – ulgi i rozliczenia rachunkowe

Autor: Aneta Szwęch

Podatnicy CIT i PIT mogą korzystać z ulgi na działalność badawczo – rozwojową. Ulga ta polega na możliwości odliczenia od podstawy opodatkowania kosztów uzyskania przychodów. które zostały poniesione na działalność badawczo – rozwojową. zwanych dalej kosztami kwalifikowanymi. W opracowaniu przedstawiamy. kiedy i jak podatnik może skorzystać z tej ulgi i jak powinien prowadzić ewidencje konieczne do skorzystania z tego prawa. Dodatkowo przypominamy o preferencjach podatkowych dla działalności badawczo rozwojowej w VAT.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


1

:

:

Cena:audiobook remigiusz mróz, bezpieczeństwo komputerowe, magdalena kaczorowska, dragon age inkwizycja crestwood, mario puzzo, król edyp test online, cechy osobowości, brzytwa okchama, curio norowisko, nowakowie, nagroda pulitzera, opowieści niesamowite edgar allan poe, kodeks boziewicza pdf, agresja pdf, immunopatologia, monika namysłowska, openminder, metody fizykochemiczne, audiobook wieża jaskółki, prometeizm przykłady…