Wyzwolona zmysłowość

Autor: Kat Cantrell

Patrzyła zafascynowana. jak Warren powoli zbliża rękę do jej szyi. Jego dotyk podziałał na nią elektryzująco. Przez moment tkwili bez ruchu. po czym drugą ręką objął ją w talii i przyciągnął do siebie. Każdą czynność wykonywał bez pośpiechu. niemal w zwolnionym tempie. tak jak tego potrzebowała. A później wszystko potoczyło się błyskawicznie. Dawno nie była tak podniecona…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


https://woblink.com/product-publication/download/8780/epub

1:

:

Cena:


Zdarzyło się w Mediolanie

Autor: Rachael Thomas

Włoski potentat budowlany Antonio Di Marcello podejmuje wyzwanie. by przeżyć dwa tygodnie bez pieniędzy i kart kredytowych. Pod przybranym nazwiskiem rozpoczyna pracę w Mediolanie jako mechanik samochodowy. Odkrywa. że w biurze warsztatu pracuje Sadie Parker. z którą przed czterema laty spędził miłosny weekend. Zapadła mu głęboko w serce. lecz musiał się z nią rozstać. by wypełnić rodzinne zobowiązania. Jeszcze większym szokiem jest dla niego odkrycie. że Sadie ma trzyletniego syna…

 

Druga część miniserii ukaże się w lutym.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Bezimienni Bohaterowie Powstania Wielkopolskiego

Autor: Roman Wilkanowicz

Książka ta obejmuje dzieje konspiracji przedpowstaniowej. uwzględniając wypadki do dnia wybuchu Powstania w Poznaniu t. j. 27 grudnia 1918.

Wypełnia. choć w części lukę pozostawioną przez publikacje tego rodzaju. i rzuca pewne światło na działalność naszego „Harcerstwa’ i „Polskiej Organizacji Wojskowej’ (P.O.W.) w Powstaniu. a więc działalność dwóch najżywotniejszych grup bojowych.

Z czysto zrozumiałych względów autor wstrzymał się od ujawniania nazwisk poszczególnych uczestników.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9antoni dudek żona, łobocki m, władca państwa hunów, kazania swietokrzyskie, adam michnik młody, emilia lewańska, miłość zimową porą, dlaczego oczy kota świecą w nocy tekst, metody oceniania pracowników pdf, dziennik gazeta prawna dodatki 2019, poczucie własnej wartości pdf, dokumentacja pielęgniarska, rynek pracy definicja literatura, książka plastusiowy pamiętnik, oskar i pania róża pdf, odważne dusze pdf…