Ksiądz Rafał 3. Koniec świata

Autor: Maciej Grabski

Ksiądz Rafał Nowina. chociaż jest proboszczem w Gródku już kolejny rok. nadal wzbudza kontrowersje. Pogrzeb znienawidzonego Szatana z Pochwałki. niespodziewany talent do gry w chapanego. zmiana godziny wieczornej mszy w sobotę – Listy w radiu przecież posłuchać trzeba – i wojna. która o mały włos przetoczyłaby się przez Gródek! Poważne kłopoty Rafała mają jednak dopiero nadejść…

Ale przecież odpust świętomarciński. kolejna odsłona jabłkowego święta i koncert kolęd powinny się odbyć. choćby jutro miał nastąpić koniec świata!

Najnowsza część bestsellerowego cyklu!

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 19.9


Wydawnictwo

Nowa Baśń: Format

139916

https://woblink.com/product-publication/download/139916/epub: 1

Cena:


Przygody Hucka. WYDANIE DWUJĘZYCZNE angielsko-polskie

Autor: Mark Twain

Autor słynnego Księcia i żebraka po raz kolejny na głównego bohatera swojej powieści. skierowanej głównie do młodzieży. wybiera chłopca. Huckleberry Finn. którego wielu czytelników zna z Przygód Tomka Sawyera. ucieka z domu i wyrusza przed siebie. przeżywając mnóstwo przygód i poznając na swej drodze wielu ludzi. Twain z humorem opowiada losy młodego włóczykija. ale porusza też poważne problemy społeczne. a czyni to w sposób przystępny dla najmłodszych odbiorców. Lektura. którą naprawdę warto przeczytać. niezależnie od naszego wieku.

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki nasz

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 4


Sfora (tom 1). Opuszczone miasto

Autor: Erin Hunter

CZAS APOKALIPSY TO NIE CZAS SAMOTNIKÓW. PRZETRWASZ TYLKO W SFORZE

Świat zdewastowała tajemnicza katastrofa. złowieszcze Wielkie Warczenie. Ziemia się rozstąpiła i Dom Pułapka. w którym przebywał Fuks. uległ zniszczeniu. Do tego wszyscy Długonodzy najwyraźniej uciekli z miasta.

Fuks utknął w tym dziwnym. opuszczonym. nowym świecie. w którym brakuje jedzenia. zbiorniki wody zostały zatrute. a na każdym rogu czają się wrogowie. Wkrótce odnajduje grupę podobnych jemu wyrzutków na czele z Bellą. jego siostrą. W nowej rzeczywistości Fuks zmuszony jest polegać na innych.

Tylko czy Fuks nadaje się do życia w sforze?

„Wielka przygoda. nagłe zwroty akcji. fascynująca kreacja apokaliptycznego świata i emocje. które nie pozwalają oderwać się od tej opowieści choćby na krótką chwilę! A wszystko to przychodzi poznać nam oczyma nieustraszonego. charakternego i przesympatycznego psa o imieniu Fuks. dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. jeśli tylko ma ochotę na ich ziszczenie! To piękna baśń dla wszystkich miłośników zwierząt. którzy zakochają się w niej bez reszty!”

Urszula Janiszyn – Sztukater.pl

Wydawnictwo: Nowa Baśń

Cena: 32.9


ISBN

9788379081257: Wydawnictwo

Format

34: https://woblink.com/ebook/slowacki-wielki-nieobecny-nawrocka-ewa-139970u

Cena:


Bitwa pod Zbarażem 1649

Autor: Marek Rogowicz

Do oblężenia Zbaraża doszło w trakcie rebelii kozackiej. zwanej powstaniem Chmielnickiego. zapoczątkowanej w 1648 roku.

W odróżnieniu od poprzednich buntów kozackich ten posiłkowali Tatarzy. Było to spowodowane agresywną polityką polską wobec Chanatu Krymskiego w latach 1646-1647. a szczególnie dwoma wyprawami zaczepnymi polskich magnatów na terytorium tatarskie w roku 1647. Chan tatarski Islam III Gerej liczył na to. że wspierając zbuntowanych Kozaków odsunie niebezpieczeństwo wiszące nad swym państwem.

W walkach. do których doszło w 1648 roku. Kozacy wspierani przez oddziały tatarskie odnieśli zwycięstwa nad armią koronną w starciach nad Żółtymi Wodami. pod Korsuniem i Piławcami. Następnie podeszli pod Lwów. a po otrzymaniu okupu od

:

Cena:


Celownik

Autor: Blaže Minevski

Narrator. jednocześnie główna postać utworu. snajper. reprezentant świata chrześcijańskiego. kieruje strzelbę w stronę swego celu – muzułmanki. która ze swojego punktu obserwacyjnego celuje z broni w jego stronę. Każde z nich może strzelić w ciągu sekundy. żadne nie wykonuje decydującego ruchu.

 Doruntina – jak nazywa swoją przeciwniczkę narrator. nawiązując do bałkańskiej legendy o miłości. która przezwycięża śmierć – staje się niemą słuchaczką opowieści o dzieciństwie i dojrzewaniu bohatera. jego studiach literackich. wątek ostatnich wojen domowych toczonych na Bałkanach przeplata się z osobistymi doświadczeniami i przeżyciami autora. Liczne nawiązania do bohaterów dzieł literatury światowej sprawiają. że przeszłość miesza się z teraźniejszością. fikcja z rzeczywistością.

Kon

24.9: https://woblink.com/ebook/zycie-pozapsychotropowe-karol-neubauer-141459u

Cena:


ISBN

9788366008151: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/jak-oni-komentuja-tomasz-gawedzki-140814u

Cena:


Noc na zamku w Monte Cleure

Autor: Michelle Smart

Księżniczka Catalina de Monte Cleure przez całe życie robiła dokładnie to. czego od niej oczekiwano – przestrzegała etykiety i dbała o reputację. Aż do dnia. kiedy na przyjęciu poznała znanego architekta Nataniela Giraud. To miała być jedna noc. o której nikt się nigdy nie dowie. ponieważ księżniczka wkrótce poślubi szwedzkiego księcia. Natanielowi było to na rękę. bowiem w jego życiu nie było miejsca na związek. A jednak ta noc pokrzyżowała ich plany…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99sodoma pdf, techniki zapamiętywania książka, ratownictwo medyczne leki, wystarczy być kosiński, hanna makurat, jesteśmy polką i polakiem mp3, sprawdzian klas vi, kopciuszek perrault pdf, damy do towarzystwa, natalia krajewska, ćwiczenia język niemiecki pdf, historia ekonomii, audiobooki, andrzej wicher, lizbona miasto które przytula, humor zydowski, egomaniac pdf pl, merlin r. carothers…