Wstań

Autor: Piotr Modzelewski

Autor czerpiąc z wielu podejść terapeutycznych. wiedzy naukowej. statystyk. własnych doświadczeń terapeutycznych i życiowych stara się. oprócz zaproponowania konkretnych technik radzenia sobie ze złym samopoczuciem. zmotywować czytelnika. by wstał.

Małgorzata Osowiecka – psycholog. dziennikarka. Uniwersytet SWPS

 

Podejście interdyscyplinarne. łączące metody psychologiczne. porady odnośnie aktywności fizycznej i żywienia oraz wiedza merytoryczna poparta mnogością przykładów ‚z życia wziętych’ to cechy. które zdecydowanie wyróżniają tę pozycję wśród innych dostępnych na rynku.

Justyna Żywna – psycholog. dietetyk www.libra-psychodietetyk.pl

 

Książka jest bardzo ciekawą propozycją dla osób. które obserwują u

29.9: https://woblink.com/ebook/mma-fighter-szansa-vi-keeland-30681u

Cena:


To. o czym nie wiesz

Autor: JoAnn Chaney

Znakomicie napisany mroczny thriller o szalonym seryjnymi zabójcy i parze nietypowych detektywów

Detektyw z Denver. Paul Hoskins. nie był ofiarą seryjnego mordercy. Jacky Seever’a. Hoskinsowi udało się rozwiązać jego sprawę. ale nie umie on pozbyć się wewnętrznych poranień. Przed sprawą Seever’a był innym człowiekiem. Lepszym człowiekiem. Seever wydarł jednak lepszą część jego jestestwa.

Sammie Peterson była asem reportażu. która zasłynęła dzięki historii o trzydziestu trzech ciałach znalezionych w zakamarkach domu Jacky Seever’a. Teraz bierze środki antydepresyjne  i pracuje. sprzedając kosmetyki.

Seever został skazany i w więzieniu oczekuje na wykonanie wyroku. Minęło siedem lat i w mieście pojawia się nowy przybysz. naśladowca. którego zbrodnie przerażająco przypominają te popełnione przez Seever’a. Hoskins i Peterson ponownie zostają zaangażowani w śledztwo…

„Wspaniałe postacie. spektakularne dialogi. chwytliwa. przerażająca fabuła plus błyski humoru dla chwilowego oddechu. Ta książka ma wszystko to. co powinien mieć rasowy thriller. Trudno uwierzyć. że to debiutancka powieść Chaney’.

Chris Pavone. autor bestsellerów Podróżnik i Wypadek

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 33


The Courts of the Morning

Autor: John Buchan

Although this book was listed in a collection of Richard Hannay stories. Hannay makes only a brief appearance at the beginning. Begins in the pleasant atmosphere of a country house in the Scottish borders. where Richard Hannay is the guest of his old friend. Sandy Arbuthnot. The action is set in Olifa. a fictional country on the west coast of South America. When Sandy Arbuthnot’s friend John Blenkiron discover that a charismatic industrial tycoon is plotting to rule the world from his base in the small South American country of Olifa. Sandy leads a revolution to scuttle the plot and allow the Olifans to decide their own fate. As it turns out. these events are only the prelude to a dramatic series of adventures which take place against the backdrop of a small South American Republic that has fallen under the spell of a ruthless Dictator.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9szymon zięba, wirusologia lekarska pdf, kultura masowa, dan brown kolejność, eric flint, andrzej żyluk, opowieści z biura duchów, wprowadzenie do statystyki dla przyrodników, angielski w podrózy, david icke największy sekret pdf, chirurgia davidson, introligatorstwo podręcznik pdf, czytelnia online, dorota sumińska blog…