ISBN

9788394800734: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/miedzy-prawami-przedpiekle-vera-eikon-31599u

Cena:


Prawo karne międzynarodowe

Autor: Lech Gardocki

Nowoczesny podręcznik akademicki będący prawdziwym kompendium wiedzy o prawie karnym międzynarodowym. Autorzy kontynuują studia rozpoczęte przez prof. Lecha Gardockiego w kultowym już podręczniku Zarys prawa karnego międzynarodowego (PWN 1985).

W syntetyczny i klarowny sposób autorzy objaśniają początki i rozwój międzynarodowego prawa karnego – począwszy od okresu przed I wojną światową. a na współczesności skończywszy. Kolejno omówione zostają m.in. problematyka. funkcjonowanie i kodyfikacja prawa norymberskiego oraz instytucje międzynarodowego prawa karnego wraz z prowadzonymi przez nie działaniami i postępowaniami. W dalszych częściach autorzy podejmują temat przestępczości międzynarodowej. omawiając rodzaje przestę

17: https://woblink.com/ebook/sukcesy-i-niepowodzenia-uczniow-edukacji-wczesnoszkolnej-aspekt-pedagogiczny-i-neurobiologiczny-katarzyna-wojcik-32601u

Cena:


Dagome iudex. Przyczynek krytyczny do genezy świętopietrza w Polsce

Autor: Jan Ptasnik

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT Dagome iudex – incipit pochodzącego z końca X wieku regestu kopii dokumentu donacyjnego władcy identyfikowanego z księciem Polski Mieszkiem I. darowującego państwo. nazwane w dokumencie „państwem gnieźnieńskim”. w opiekę Stolicy Apostolskiej. Dokument. na którym oparł się kopista sporządzony został prawdopodobnie w kancelarii wystawcy w Gnieźnie (możliwe jest również. że powstał w Quedlinburgu lub w Rzymie) około 991 roku. W tym dokumencie. spisanym po łacinie. Mieszko oddaje swoje państwo pod papieską opiekę. Motywy podjęcia tej decyzji nie są dokładnie znane z uwagi na skąpe źródła. Spośr

4: https://woblink.com/ebook/zydzi-w-poezji-ludowej-i-historii-ruskiej-franciszek-rawita-gawronski-32263u

Cena:


Remember Me Forever

Autor: Sara Wolf

Minęły trzy miesiące. odkąd Isis Blake nie widziała Jacka Huntera. Chłopak. którego być może/w pewnym sensie/na pewno kochała. zniknął po śmierci swojej przyjaciółki Sophii. pozostawiając pustkę nie do wypełnienia. Isis chce być szczęśliwa. więc wypełnia ją kłamstwami. uśmiecha się dzielnie i rozpoczyna nowe życie na uniwersytecie w Ohio.
Lecz rozpaczliwie tęskni za Jackiem.
Dręczy ją poczucie winy z powodu śmierci Sophii.
I dopada ją przeszłość: na uczelni pojawia się Will Cavanaugh. chłopak. który zna jej mroczną tajemnicę. I perfi dnie to wykorzysta… Chyba że przeszkodzi mu Jack.
Lecz najpierw Jack musi przekonać Isis. że na nią zasługuje. Czy pokona brutalną stronę swojej natury? I czy ochroni dziewczynę. bez której nie potrafi ju

29.8: https://woblink.com/ebook/playing-the-millionaire-sandi-lynn-gabriela-iwasyk-32907u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/31924/epub

1: Autor

Autor

:

Cena:


ISBN

9788365780638: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/lagom-szwedzki-sekret-dobrego-zycia-lola-a-akerstrom-natalia-metrak-ruda-32061u

Cena:lekturą karolcia pdf, książka tamte dni tamte noce, książka o piłce nożnej dla dzieci, magda mieśnik, zbrodnia i kara pdf, marek wąsowicz, klinga burzy, bezpieczeństwo sieci komputerowych pdf, bad boys go to hell pdf, był sobie pies pdf, moskwie, zaraza wierzchołków pędów świerka, metro audiobook, jeden z nas, need for speed porsche 2000, crash bandicoot poradnik, anna siewierska chmaj, stary sługa, waspos wydawnictwo, the perfect game rozgrywka doci…