ISBN

9788301201982: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/swinie-w-kinie-krzysztof-trojanowski-138307u

Cena:


ISBN

9788381695183: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/cukiernia-pod-amorem-hryciowie-malgorzata-gutowska-adamczyk-138398u

Cena:


ISBN

9788381680042: Wydawnictwo

Format

54.5: https://woblink.com/ebook/uszkodzenia-autoimmunologiczne-ukryta-przyczyna-chorob-jak-wyeliminowac-otylosc-chroniczne-zmeczenie-i-inne-grozne-objawy-o-bryan-tom-140721u

Cena:


Lewica. Stare błędy. nowe wyzwania

Autor: Walzer Michael

Najnowsza książka profesora Michaela Walzera. jednego z najwybitniejszych amerykańskich filozofów polityki. jest wykładem na temat problemów. jakie stoją przed współczesną lewicą w niezwykle skomplikowanym współczesnym świecie.

Autor szeroko formułuje pojęcie lewicy – zalicza do niej przede wszystkim najbliższych mu „socjalistów. socjaldemokratów i lewicowych liberałów”. z którymi się identyfikuje. ale także tych ludzi lewicy. z którymi się nie zgadza. W czasach pojęciowego zamętu. kiedy potoczną mądrością stało się stwierdzenie. że nie sposób określić. co jest lewicą. a co prawicą. porządkuje w jasny i przystępny sposób pewne podstawowe kryteria oraz porusza aktualne zagadnienia.

Główne pytania. które zadaje. wychodząc z założenia.

1:

Cena:


ISBN

9788365979278: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/miasto-utracone-agnieszka-knyt-anna-richter-wieck-michael-139627u

Cena:


Migracja

Autor: Kevin Nolbert

Czy zdarzyło ci się fantazjować o tym. co mogłoby się stać. gdyby los nieoczekiwanie obdarował cię wygraną na loterii? Taka właśnie niespodzianka spotyka pewnego dnia Sebastiana. mężczyznę przed trzydziestką. który nieustannie szuka sposobu. by żyć według własnych zasad. nie podporządkowując się nikomu i niczemu. Ludzie. którzy pojawiają się na jego drodze. służą mu tylko jako inspiracja do kolejnych filozoficznych rozważań. kolejnych migracji „od siebie do siebie i od siebie do wnętrza innych żyć”. Czy poszukując mocnych wrażeń. ekstremalnych sytuacji i skrajnych emocji. uda mu się jednocześnie odkryć prawdę o sobie?

W tej zaskakującej. pełnej celnych metafor historii subtelny erotyzm przeplata się z męską przyjaźnią. w poznanym pod supermarketem bezdomnym można dostrzec

29.9: https://woblink.com/ebook/czas-stracencow-zolnierza-ot-i-oficera-opowiesc-o-wojnie-polsko-rosyjskiej-magdalena-m-baran-marek-m-meissner-138311u

Cena:czasowniki hiszpańskie pdf, beata dratwińska kania, jak przejść lego marvel super heroes, hipoterapia książki pdf, prosze oanstwa do gazu, flaga węgierska, dobór przewodów elektrycznych, myśli i słowa klasa 7, krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa w polsce, emil ze smalandii pdf, jaroslaw bzoma, elżbieta walewska, milion nowych chwil pdf, dieta w insulino pdf, matematyka z plusem klasa 6 sprawdziany pdf, prawdziwa historia delphine de vigan, mózg psychopaty james fallon pdf…