Ingerid

Autor: Frid Ingulstad

Królewski dwór w Oslo. jesień 1069 roku

Brigida przybyła z królem Olafem Haraldssonem do Norwegii jako jego nałożnica. Olaf zamierza teraz poślubić Ingerid. duńską królewnę. by dzięki temu małżeństwu zagwarantować krajowi pokój. Ingerid. przyzwyczajona do pożądliwych spojrzeń mężczyzn. nie rozumie. dlaczego Olaf się od niej odwraca. Nieszczęśliwa postanawia zdobyć jego miłość. lecz nic nie wie o swej groźnej przeciwniczce. Tymczasem Brigida gotowa jest prosić o pomoc złe moce. byle tylko Ingerid nie urodziła królowi syna z prawego łoża…

O autorce

Frid Ingulstad to jedna z najbardziej popularnych autorek serii książkowych w Norwegii. a ma też w dorobku książki faktograficzne i dla dzieci.

20: https://woblink.com/ebook/zabojstwo-z-urzedu-lilia-lada-128123u

Cena:


Winda do nieba

Autor: Meszko Tadeusz

Epitafium dla ery kosmicznej.

Cuda XXI wieku nie okazały się tak cudowne jak sądzono.

Hamulcem rozwoju stała się religia. nastało nowe średniowiecze.

 

Akcja powieści dzieje się w 2069 roku (stulecie lądowania na Księżycu). w mieście-państwie Dawapolis blisko równika. gdzie zbudowano windę do kosmosu – jak uważają jedni. lub Boga – jak ją widzą drudzy. Osią narracyjną jest śledztwo Barta. poszukującego na zlecenie Ester jej matki Désirée. która porzuciła dziecko zaraz po porodzie. W trakcie tego śledztwa Bart przypadkowo trafia na nowe tropy. mogące wyjaśnić śmierć jego rodziców sprzed ćwierć wieku. Te dwa śledztwa zaczynają się splatać.

W tle toczy się rozgrywka dwóch odłamów Kościoła katolickiego. Spodziewana jest bliska śmierć papieża i zw

:

Cena:


Wróżka z gwiezdnego pyłu

Autor: Lena Wolska

O sztuce dobrego życia dla najmłodszych

Mała Hania od zawsze marzyła o tym. by zostać wróżką. Wesoła i bystra dziewczynka pragnęła opiekować się innymi. nieść pomoc potrzebującym i sprawiać. by świat stał się lepszym miejscem. Spotkanie z wilkiem Albertem – stuletnim mędrcem i opiekunem lasu. który opowiada jej o Gwiezdnym Pyle – staje się początkiem niezwykłej podróży. Dziewczynka i jej opiekun magicznym sposobem przemieszczają się od Tatr po Morze Bałtyckie. a w każdym z miejsc czeka na nich nowy nauczyciel… Ich nauki mówią o tym. jak dobrze żyć. dostrzegać piękno. znaleźć w sobie siłę i ufność w to. co przyniesie los. Czy Hania je zrozumie i podąży za radami Magów? Czy odkryje źródło i tajemnicę Gwiezdnego Pyłu? Podróż w głąb siebie nie zawsz

:

Cena:


1

:

:

Cena:


Najpierw mnie pocałuj

Autor: Lottie Moggach

Przeczytaj. zanim obejrzysz serial Kiss Me First na Neflixie.

Kto czai się po drugiej stronie ekranu?

Niepokojący thriller psychologiczny

Leila czuje. że jej życie nareszcie nabrało barw. kiedy zostaje użytkownikiem elitarnego serwisu internetowego – tutaj dyskutuje się na poważne tematy i tu są ludzie. którzy liczą się z jej zdaniem. Mało tego. założyciel serwisu. charyzmatyczny i nieprzeciętnie inteligentny Adrian. ma dla niej wyjątkowo odpowiedzialną misję – jest oto pewna kobieta. Tess. która od dawna pragnie rozstać się z życiem. ale nie chce sprawić bólu rodzinie i znajomym. Pomysł jest więc taki. że Leila wcieli się w nią na Facebooku i Gmailu. dzięki czemu otoczenie Tess będzie wierzyć. że ona wciąż żyje. tyle że gdzieś po drugiej stronie globu…

Znakomita. wielopłaszczyznowa. podszyta ogromnymi emocjami powieść – rasowy thriller psychologiczny i jednocześnie rzecz o tym. jak często okłamujemy siebie i innych. z niskich i wysokich pobudek.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9


ISBN

9788380739512: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/miedzy-nami-samicami-dorota-suminska-irena-stanislawska-aleksanda-piotrowska-128424u

Cena: Irena Stanisławska


ISBN

9788365843722: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/moje-zycie-ma-cel-rozmyslam-modle-sie-rozumiem-rick-warren-128865u

Cena:streszczenie lektury karolcia, wacław forajter, dekalog nawalki, lampiony bonda pdf, pociagi pod specjalnym nadzorem, marcin romanowski, chyłka tom 2, kartezjusz rozprawa o metodzie, seszele przewodnik, katarzyna bonda okularnik pdf, twarze marilyn monroe, kupiona i sprzedana, czwarty pożar teheranu, oczami jezusa pdf, wojna trojańska mitologia, requiem dla wilka, stanisław kowalik, bliski wschód konflikty zbrojne, witaj karolciu, europejski model społeczny, problemy pielęgnacyjne osób starszych, prowadź swój pług przez kości umarłych pdf, piotr krasuski, transport w przedsiębiorstwie, małgorzata gutowska adamczyk cukiernia pod amorem…