Akademia Canterwood. Wyjątkowe spotkanie

Autor: Jessica Burkhart

20. tom serii hippicznej: AKADEMIA CANTERWOOD

Lauren przyjeżdża na święta do domu. do Union w stanie Connecticut. Z tego samego miasteczka pochodzi również Sasha. W świątecznej atmosferze dziewczęta i ich przyjaciele pracują w fundacji na pomagającej wysłużonym koniom wyścigowym. Szykuje się wielka akcja adopcyjna! Czy zwierzęta znajdą nowe domy? Jak spiszą się wolontariusze z Canterwood? I czy znajdą pod choinką wymarzone prezenty?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 20.12


:

:

Cena:


Jak wygrać każde negocjacje

Autor: Robert Mayer

Dobry negocjator to ktoś. kto potrafi rozwiązywać złożone problemy i osiągać twarde rezultaty. nie wytaczając ciężkiej artylerii. Robert Mayer sprawnie i z gracją wprowadzi cię na drogę dobrych negocjacji. Odkryje przed tobą potężne narzędzia negocjatora. korzystając z:

– najnowszej wiedzy w dziedzinach: psychologii. lingwistyki. adwokatury sądowej. sprzedaży i komunikacji.

– własnego doświadczenia w potyczkach z ponad dwustoma mistrzami negocjacji na całym świecie.

– historii spraw klientów. których reprezentował tysiące w trakcie swojej wieloletniej kariery prawniczej.

Robert Mayer podpowie ci. jakie taktyki się sprawdzają. a jakie nie. Z tej książki dowiesz się. co robić. gdy czujesz. że uderzasz głową w mur. gdy twoje propozycje są o

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/128833/epub

1:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/127916/epub

1:

:

Cena:polski pisarz kryminałów, goryl srebrnogrzbiety, granica opracowanie, kwalifikowana pierwsza pomoc, romantyzm charakterystyka epoki, articles ćwiczenia, ryszard majer, elementarna cząstka, historia pewnego statku, i nie było już nikogo streszczenie, czarny mag tom 4, orloff, sss kardiologia, głosy z zaświatów mróz…