Niki i Tesla. Magiczna rękawica supercyborga

Autor: „Science Bob” Pflugfelder

UWAGA! W książce znajdziesz podpowiedzi. dzięki którym przygotujesz naszpikowaną gadżetami rękawicę superbohatera!

Po aferze szpiegowskiej w domu wujka Niki i Tesla Holt mają wreszcie okazję. aby się odprężyć i wziąć udział w otwarciu niezwykłej wystawy w X-tremalnym Naukorium. Niestety sprawy szybko się komplikują i kochające naukę. eksperymenty oraz kłopoty rodzeństwo musi wkroczyć do akcji i wymyślić coś EKSTRA!

Wydawnictwo: RM

Cena: 24.99


Majami. Zły pies

Autor: Artur Górski

Rozmowa z najsłynniejszym polskim policyjnym przykrywkowcem.

Janek Fabiańczyk. pierwowzór słynnego Majamiego z ‚Pitbulla’ Patryka Vegi. to przykrywkowiec. czyli człowiek z najbardziej elitarnej i najbardziej tajemniczej formacji w polskiej policji. Jako agent przykrywkowy wszedł w struktury gangu mokotowskiego i przyczynił się do jego rozbicia. Jako oficer kryminalny w komendzie stołecznej rozpracował brutalnego bandytę. który zasłynął tym. że swoje ofiary przypalał żelazkiem…

Za przekroczenie uprawnień trafił do więzienia z wyrokiem wyższym niż zatrzymany przez niego przestępca. Bo w spotkaniach z gangsterami był brutalny i bezkompromisowy. A w więzieniu gliniarz ma gorzej od pedofilów.

Jak cienka jest granica między dobrym policjantem i złym psem? Kogo nie toleruje się w polskiej policji? Jak wygląda życie gliny po drugiej stronie więziennych murów?

Niecenzurowana opowieść jednego z najskuteczniejszych policjantów w Polsce.

Artur Górski – dziennikarz. pisarz. autor bestsellerowej rozmowy z Jarosławem Sokołowskim ‚Masa o kobietach polskiej mafii’. nagrodzonej Bestsellerem Empiku 2014 w kategorii literatura faktu. kolejne tomy – ‚Masa o pieniądzach polskiej mafii’. ‚Masa o porachunkach polskiej mafii’. ‚Masa o bossach polskiej mafii’. ‚Masa o kilerach polskiej mafii’. ‚Masa o żołnierzach polskiej mafii’. ‚Masa o życiu świadka koronnego’ i ‚Masa o procesie polskiej mafii’ – przez wiele miesięcy podbijały listy bestsellerów. W 2017 roku udało mu się w formie książki doprowadzić do spotkania nieprzejednanych wrogów – Moniki Banasiak i Jarosława Sokołowskiego. i tak powstała bestsellerowa rozmowa ‚Słowikowa i Masa. Twarzą w twarz’. Poza tym napisał wiele powieści sensacyjnych. m.in. ‚Gucci Boys’. ‚Al Capone w Warszawie’. ‚Zdrada Kopernika’. oraz pozycji z gatunku non-fiction: ‚Świat tajnych służb’. ‚Gang i Pięść Dawida’. Specjalizuje się w problematyce międzynarodowej przestępczości zorganizowanej. Twórca magazynu ‚Focus Śledczy’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28


Skazani na wojnę?

Autor: Graham Allison

Chiny i Ameryka zmierzają do wojny. której tak naprawdę nikt nie chce.

Gdy rosnący w siłę kraj zaczyna zagrażać aktualnemu hegemonowi. ich rywalizacja najczęściej kończy się wojną. Czy tak będzie tym razem?

‚Jedna z najbardziej wnikliwych i dających do myślenia analiz. jakie do tej pory czytałem na temat najważniejszej relacji we współczesnym świecie – między Chinami a Ameryką. Jeśli Graham Allison ma rację – a tak moim zdaniem jest – Państwo Środka i Stany Zjednoczone muszą uważnie prześledzić lekcje. jakie dała nam historia. aby uniknąć wojny. z której żadna ze stron nie wyjdzie zwycięsko.’

David Petraeus. generał w stanie spoczynku. były dyrektor CIA

‚Graham Allison umiejętnie przybliża najpoważniejsze dylematy polityki zagranicznej Ameryki nie tylko eks

31.9: https://woblink.com/ebook/szlaki-macfarlane-robert-133401u

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 130048

https://woblink.com/ebook/stara-flota-tom-4-niepodleglosc-nick-webb-130048u

:

Cena:


Majami. Zły pies

Autor: Artur Górski

Rozmowa z najsłynniejszym polskim policyjnym przykrywkowcem.

Janek Fabiańczyk. pierwowzór słynnego Majamiego z ‚Pitbulla’ Patryka Vegi. to przykrywkowiec. czyli człowiek z najbardziej elitarnej i najbardziej tajemniczej formacji w polskiej policji. Jako agent przykrywkowy wszedł w struktury gangu mokotowskiego i przyczynił się do jego rozbicia. Jako oficer kryminalny w komendzie stołecznej rozpracował brutalnego bandytę. który zasłynął tym. że swoje ofiary przypalał żelazkiem…

Za przekroczenie uprawnień trafił do więzienia z wyrokiem wyższym niż zatrzymany przez niego przestępca. Bo w spotkaniach z gangsterami był brutalny i bezkompromisowy. A w więzieniu gliniarz ma gorzej od pedofilów.

Jak cienka jest granica między dobrym policjantem i złym psem? Kogo nie toleruje się w polskiej policji? Jak wygląda życie gliny po drugiej stronie więziennych murów?

Niecenzurowana opowieść jednego z najskuteczniejszych policjantów w Polsce.

Artur Górski – dziennikarz. pisarz. autor bestsellerowej rozmowy z Jarosławem Sokołowskim ‚Masa o kobietach polskiej mafii’. nagrodzonej Bestsellerem Empiku 2014 w kategorii literatura faktu. kolejne tomy – ‚Masa o pieniądzach polskiej mafii’. ‚Masa o porachunkach polskiej mafii’. ‚Masa o bossach polskiej mafii’. ‚Masa o kilerach polskiej mafii’. ‚Masa o żołnierzach polskiej mafii’. ‚Masa o życiu świadka koronnego’ i ‚Masa o procesie polskiej mafii’ – przez wiele miesięcy podbijały listy bestsellerów. W 2017 roku udało mu się w formie książki doprowadzić do spotkania nieprzejednanych wrogów – Moniki Banasiak i Jarosława Sokołowskiego. i tak powstała bestsellerowa rozmowa ‚Słowikowa i Masa. Twarzą w twarz’. Poza tym napisał wiele powieści sensacyjnych. m.in. ‚Gucci Boys’. ‚Al Capone w Warszawie’. ‚Zdrada Kopernika’. oraz pozycji z gatunku non-fiction: ‚Świat tajnych służb’. ‚Gang i Pięść Dawida’. Specjalizuje się w problematyce międzynarodowej przestępczości zorganizowanej. Twórca magazynu ‚Focus Śledczy’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28


Twoje nadprzyrodzone zdolności. Sprawdź. jak wiele potrafisz – PDF

Autor: Dispenza Joe

Autor tej książki to lekarz. naukowiec i współczesny mistyk w jednej osobie. który w swojej pracy wykorzystuje najnowsze odkrycia neuronauki i fizyki kwantowej. Dzięki tej publikacji dowiesz się. jak usunąć ograniczenia. które narzuca Ci przeszłość. samodzielnie się uzdrowić i stworzyć zupełnie nowe ciało i nowy umysł. Wreszcie zaczniesz w pełni przeżywać chwilę obecną i wykorzystywać szyszynkę. aby otworzyć umysł na mistyczny wymiar rzeczywistości. W ten sposób uda Ci się wyzwolić ze świata materialnego i zyskać świadomość istnienia rzeczywistości kwantowej. w której leżą nieograniczone możliwości. Przesuń granice swoich możliwości!

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Cena: 59.5ustroj w polsce, janusz niżyński, kasdepke bon czy ton, julia buczek, darkest dungeon poradnik pdf, jakub feliński wiek, królewska era galacticos, audiobook sposób na elfa, super ekspress.pl, stranger things kolorowanka, podróże z herodotem pdf, lego harry potter lata 5-7 kody na postacie, chłopiec z latawcem online, podstawy filozofii dla uczniów i studentów pdf, etymologiczny, filozofia pozytywizmu, kazimierz iii wielki żony, nick cave biografia, jańczuk podręcznik dla asystentek i higienistek stomatologicznych pdf…