https://woblink.com/product-publication/download/138174/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788366099081: Wydawnictwo

Format

21.9: https://woblink.com/ebook/papiez-dyktator-marcantonio-colonna-138560u

Cena:


Rynek książki w Polsce 2017. Targi. instytucje. media

Autor: Daria Dobrołęcka

Tom zawiera zestawienie najważniejszych instytucji i organizacji związanych z książką. a także wykaz mediów branżowych. W tomie podsumowujemy sytuację w sektorze targów książki. zamieszczamy również szczegółowy przegląd wszystkich najważniejszych imprez targowych w Polsce.

Spis treści:

Wprowadzenie

Rozdział pierwszy. Targi książki

Rozdział drugi. Festiwale

Rozdział trzeci. Instytucje kultury

Rozdział czwarty. Organizacje

Wydawnictwo: Biblioteka Analiz

Cena: 15


Data Driven Decisions

Autor: Michał Jan Lutostański

Ostatnia dekada wywróciła świat biznesu i marketingu do góry nogami. Technologie. kryzysy. zmiany w polityce i stylu życia sprawiły. że przed decydentami pojawiła się niespotykana wcześniej masa znaków zapytania. Skończyła się. dająca poczucie pewności i kompetencji. era długookresowych strategii oraz obowiązujących przez dekady reguł czy podręczników marketingu. Pożegnaliśmy też raczej na dobre oswajanego przez dekady homo oeconomicus. Prawie żal tych przeczytanych grubych książek… W tym samym czasie – co jest powtarzane jak zdarta płyta – geometrycznie wzrosła liczba źródeł informacji. na podstawie których można podejmować dobre decyzje. Czy organizacje. firmy i marki jeszcze nad tym panują?

(…)

W 201

69: https://woblink.com/ebook/zastosowania-technologii-blockchain-vikram-dhillon-david-metcalf-max-hooper-138297u

Cena: David Metcalf


Delectorzy

Autor: Olga Rzepa

Jeden zwyczajny list okazuje się dla nastoletniej Alison początkiem niezwykłej. pełnej przygód i niebezpieczeństw. przygody. Dziewczyna odkrywa. że w jej na pozór bezkonfliktowym świecie od tysiącleci trwa wojna bogów. Teraz ona. jako członkini tajnej grupy Delectorów. musi wyruszyć w daleką podróż. aby ocalić ludzkość przed boskim gniewem. Już wkrótce okaże się. że na życie Alison czyhają siły i istoty znacznie potężniejsze od wszystkiego. co do tej pory mogła sobie jedynie wyobrazić…

W tym świecie nikt nie jest tym. za kogo się podaje. a rzeczywistość. jaką znamy. przestaje się liczyć. Czy znajdziesz w sobie odwagę. by do niego wejść?

Kiedyś naśmiewano się ze mnie. dręczono mnie. al

39: https://woblink.com/ebook/dzienniki-1920-1930-tom-4-agnieszka-knyt-michal-romer-138393u

Cena:


Od niechcenia

Autor: Leszek Mierzejewski

Esencja książki toczy się wokół Andrzeja. wiejskiego chłopaka. który po maturze wyjeżdża do stolicy. Po zdaniu egzaminów na Politechnikę Warszawską i zamieszkaniu w akademiku – rozpoczyna burzliwe życie studenta. sportowca AZS i bramkarza w jednej z wielu warszawskich nocnych restauracji.

Są to burzliwe lata 60.. czasy wielu paradoksów w naszym kraju. Bohater. będąc młodym człowiekiem. zarabia grube pieniądze. ale nic nie może za nie kupić. W sklepach brakowało dosłownie wszystkiego! Ustawiały się długie kolejki. Bohater stał się mistrzem w kombinowaniu. Raz był na wozie. a raz pod wozem. ale zawsze spadał na dwie. zdrowe nogi. Z biednego. wiejskiego chłopaka – wyszedł na bogatego biznesmena. jednak życie też go nie rozpieszczało.

19.9: https://woblink.com/ebook/strefy-cyberwojny-agata-kazmierska-wojciech-brzezinski-138917u

Cena: Wojciech Brzeziński


ISBN

9788301201401: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/cyberplemiona-pawel-matuszewski-138189u

Cena:wala magdalena, 365 dni ten dzień pdf, bounty train poradnik, bilet do szczęścia pdf, tylko dla mężczyzn, kod uzdrawiania pdf, wyżej niż kondory, the forest mapa wyspy, piotr mikuli, niebezpieczeństwa onanizmu, kubuś puchatek książka pdf, far cry 5 misje, najlepszy seks, sztuka poprawnej wymowy, prawo rolne czechowski pdf, klapsy erotyczne, jabłońska dermatologia pdf, hanna krall pola, prace polonistyczne, kościół kobiet, joseph heller paragraf 22, ravage tillie cole pdf pl, rumień obrączkowaty brzeżny…