ISBN

9788379769445: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/dziennik-przetrwania-zapiski-niedoskonalej-matki-malgorzata-mroczkowska-128120u

Cena:


Przepowiednia Reinkaanyiuki. Więź Płomienia

Autor: Kalina Bobras

Jedynie osoba posiadająca podwójną naturę zdoła utrzymać moc Władcy Dusz i pokonać Duszę Mroku.

Wiele miliardów lat temu władca wszystkich Dusz Natury zwany Duszą Słońca na wieki zapieczętował swojego brata – Duszę Mroku – aby uratować oba światy. Według legendy Wybraniec o mieszanej krwi – powiernik mocy Duszy Słońca – pewnego dnia stanie do walki z Duszą Mroku o wolność wszystkich Wymiarów. Żaden z mieszkańców Ybrezmaru nie spodziewa się. że przepowiednia właśnie się wypełnia. a ostateczne starcie z Duszą Mroku jest coraz bliżej. Nikt też nie przypuszcza. kto okaże się Reinkaanyiuki – następcą i reinkarnacją Duszy Słońca. mającym pokierować misją ocalenia świata.

‚– Każdy wie. jak to się zaczęło.

Wydawnictwo: Karakter

Cena: 45


Szatan i Judasz: U stóp puebla. Tom 8

Autor: Karol May

Szatan i Judasz: U stóp puebla. Tom 8

„Szatan i Judasz” to 11-tomowy cykl przygodowy autorstwa Karola Maya. twórcy słynnego Winnetou. Indiański wódz pojawia się.by wraz z innymi znanymi bohaterami wspólnie odbyć niebezpieczną podróż pełną ekscytujących przygód.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Moje życie ma cel. Rozmyślam. modlę się. rozumiem.

Autor: Rick Warren

NIE JESTEŚ PRZYPADKIEM. Jeszcze przed stworzeniem świata Bóg miał cię w swoim zamyśle i wyznaczył ci cel w życiu.

Moje życie ma cel! Rozmyślam. modlę się. rozumiem zawiera 365 opartych na Biblii rozważań. stworzonych specjalnie po to. by pomóc ci odkryć. kim jesteś w oczach Boga i odnaleźć cel życia poprzez relację z Jezusem.

„Poszukiwanie sensu życia od tysięcy lat spędza ludziom sen z powiek. Chcą wiedzieć. po co znaleźli się tu. na Ziemi i czy są dla kogoś ważni. Prawda jest jednak taka. że skupianie się na sobie samym nigdy nie przyniesie odpowiedzi.

To nie Ty stworzyłeś sam siebie. Skąd więc możesz wiedzieć. po co zostałeś stworzony? Gdybym wręczył Ci wynalazek. którego nigdy wcześniej nie widziałeś. nie miałbyś pojęcia. do czego o

24: https://woblink.com/ebook/zamiast-edukacji-przymusowej-peter-hartkamp-128156u

Cena:


Latarnia czarnoxięzka

Autor: Józef Ignacy Kraszewski

‚Latarnia czarnoxięzka”. jak sam tytuł wskazuje. miała być w myśli autora wiernym obrazem Wołynia około roku 1842. Celem jej było typy wybitniejsze. stosunki miejscowe. życie i prądy odwzorować wiernie. nie schodząc nigdy do fotografii żywych wzorów i unikajac osobistości.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


ISBN

9788381192309: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/ulotnosc-chwili-ilona-adamczyk-128959u

Cena:


Jezus Chrystus Jedyny Pośrednik. Rzecz o odkupieniu i zbawieniu. Tom 1

Autor: Bernard Sesboue

Dla człowieka kwestia zbawienia jest pytaniem o ostateczne powodzenie jego życia. Praca francuskiego jezuity Bernarda Sesboüégo stanowi jedną z najbogatszych prezentacji myśli chrześcijańskiej. zmagającej się z tym pytaniem. Ten znakomity profesor i autor fundamentalnych ujęć teologicznych łączy w książce niezwykle bogate odwołania do źródeł doktryny chrześcijańskiej z inspirującym sposobem interpretacji współczesnych modeli soteriologicznych.

Czym jest zbawienie? Czy jest dziełem życia. czy śmierci? Czy to pomysł mściwego Boga. który żąda śmierci Syna. by zaspokoić własną sprawiedliwość? – to tylko niektóre z pytań. jakie Bernard Sesboüé podejmuje w ożywczym kontekście dwóch tysięcy lat myśli soteriologicznej. Niniejszy. pierwszy z dwóch tomów jego syntezy na temat Jezusa Chrystusa. jedynego Pośrednika. podejmuje kwestię tożsamości Jezusa. który jest taki sam jak my. a jednocześnie inny niż my.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 59.99pola wielokątów sprawdzian klasa 6, gramatyka transformacyjno-generatywna, narkotyki niemyte dusze pdf, szczęściarz nicholas sparks, szewczyk dratewka janina porazińska, modlitwa czarnobylska, mięcho, kotler pdf, weteran pdf, fiat 126p tuning, księżyc z peweksu chomikuj, mp3 kon, bieguny wzrostu, ania z zielonego wzgorza pdf, to nie przypadek, roman uliasz, tak wymyślono chrześcijaństwo, etyka dla myślących, metody i techniki badań pedagogicznych łobocki…