ISBN

9788381030908: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/rozwaznie-i-romantycznie-marzena-filipczak-30818u

Cena:


Chaszcze

Autor: Jan Grzegorczyk

Stanisław Madej pięćdziesięcioletni kawaler. miał kiedyś szanse zostać pisarzem. Jednak po swoim debiutanckim tomiku otrzymał list z druzgoczącą krytyką jego książki. Zawarta była w nim groźba. że jeśli jeszcze raz ośmieli coś opublikować zazna publicznego linczu. Bohater „Chaszczy” kurczy się. zajmując się przez lata jedynie redagowaniem i tłumaczeniem tekstów. Pędzi życie jakby w kominiarce.

Po śmierci matki. kupuje stary domek w puszczy i oddaje się nowej pasji – ornitologii. Pewnego dnia. polując obiektywem swego aparatu na wilgę. w koronie drzewa zamiast ptaka. odnajduje wisielca. To makabryczne znalezisko sprawia że po raz pierwszy od lat wystukuje w komputerze swoje własne zdanie. a nie tłumaczenie: „Dlaczego człowiek wspina się na drzewo. pod niebo i skacze do piekła?”

To pytanie natury kryminalno filozoficznej  powoduje. że z ornitologa staje się detektywem.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 29


Sebastian Bergman (Część 2). Uczeń

Autor: Hans Rosenfeldt

Uczeń to druga część cyklu kryminalnego z Sebastianem Bergmanem. psychologiem policyjnym i specjalistą od seryjnych zabójstw

W Sztokholmie dochodzi do serii brutalnych morderstw. których ofiarami są kobiety. Śledztwo prowadzone przez zespół pod wodzą Torkela Höglunda nie posuwa się naprzód.

Morderstwa w najdrobniejszych szczegółach przypominają zbrodnie popełnione przez Edwarda Hinde. seryjnego mordercę. którego Sebastian Bergman pomógł aresztować piętnaście lat temu. Hinde jednak nadal odsiaduje wyrok. Policja jest przekonana. że ma do czynienia z naśladowcą.

Sebastian Bergman postanawia uczestniczyć w śledztwie. Wkrótce odkrywa. że wszystkie te morderstwa skierowane są przeciwko niemu…

Michael Hjorth jest scenarzystą i jednym z założycieli firmy produkcyjnej Tre vänner. Był także producentem wielu filmów pełnometrażowych.

Hans Rosenfeldt zajmował się pisaniem scenariuszy. a także dziennikarstwem telewizyjnym i radiowym. W latach 2003–2005 był szefem działu rozrywki szwedzkiej telewizji SVT.

W 2010 roku zadebiutowali jako duet powieścią kryminalną Ciemne sekrety. która cieszyła się dużym powodzeniem u czytelników w Szwecji i Danii i została przetłumaczona na kilkanaście języków.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


Angielski u lekarza

Autor: Katarzyna Frątczak

Publikacja z prezentami! Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich czytelników. Treść samouczka odkryje przed czytelnikami sposób. w jaki mogą pobrać dla siebie za darmo niespodzianki – ebooki.

Chyba nikt z nas nie ma wątpliwości. że życie to nie tylko przyjemności i pozytywne doświadczenia. ale także niespodziewane i niemiłe sytuacje. Choć planując wakacje każdy nastawia się na dobrą zabawę i dużą dawkę odpoczynku. to nie zapominajmy. że niekiedy nasze plany mogą zostać popsute przez nieoczekiwane wydarzenia. na przykład chorobę. Ta publikacja skupia się na wizytach u lekarza odbywanych w języku angielskim. Pojawiają się tu różnorodne angielskie słówka oraz zwroty. które mogą przydać się podczas radzenia sobie z tego typu sytuacjami. Samouczek z

Wydawnictwo: Edgard

Cena: 25.9jak zrozumieć dziewczyne, stieg larsson dziewczyna która igrała z ogniem, ziemia skuta lodem, piotr najsztub rodzice, anna dalia słowińska, ćwiczenia z języka polskiego dla obcokrajowców pdf, numer na dziwki, dom czwarty pdf, to nie jest hip hop rozmowy, zew włóczęgi, george gordon, stelina, rachunek kosztów książka, emi i tajny klub superdziewczyn audiobook, anna jakubowska paulinka, julian barnes poczucie kresu, współczesna wiedza o polimerach pdf, kobieta w więzieniu, rafal wos, sumeryjski adamaszek, prawo administracyjne wierzbowski pdf, jermak timofiejewicz…