Mechanik. Kulisy padoku F1 i tajemnice rywalizacji

Autor: Priestley Marc

Świat Formuły 1. jakiego jeszcze nie znałeś!

Ukryty stetoskop przykładany do maszyny tankującej. wojskowe systemy szyfrowania wprowadzone w obawie przed szpiegami czy kombinezony przygotowane przez Europejską Agencję Kosmiczną… Tam. gdzie o wyniku decydują ułamki sekund. każda nowinka może być na wagę złota.

Marc „Elvis” Priestley przez blisko dekadę pracował jako mechanik McLarena i był częścią wielkiego świata Formuły 1. Imprezował z Schumacherem. Räikkönenem i innymi kierowcami. Był naocznym świadkiem wojny między Hamiltonem i Alonso. Za swe wybryki kilka razy o mało nie wyleciał z pracy.

W wysokooktanowej atmosferze pasów startowych Formuły 1 reflektory najczęściej skierowane są na wielkie gwiazdy. A jednak. bez wiedzy technicznej. determinacji i obsesji w

:

Cena:


Matejko

Autor: Stanisław Witkiewicz

Krytyczna monografia malarstwa Jana Matejki napisana przez Stanisława Witkiewicza. polskiego malarza. architekta. pisarza i teoretyka sztuki.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9metodyka edukacji polonistycznej, banda mikołaja, centralne biuro śledcze policji, pod wulkanem lowry, stowarzyszenie umarłych poetów streszczenie filmu, ciekawe scenariusze przedstawień teatralnych dla młodzieży, 15 dzielnica paryża, kolorowanki vampirina, zbigniew bielecki, sarah young jezus mówi do ciebie, niedziela, która zdarzyła się w środę, tygodnik powszechny cena, zniewolony książę chomikuj, książki o motywacji pdf, sprawdzian z geometrii klasa 5, schield, minecraft poradnik pdf, pdf książki, historia niepełnosprawności, korwin dobranoc, nicky eltz, mowa ciała książka, stulecie detektywów…