Prosto z Paryża

Autor: Dani Collins

Kasim ibn Nour nie rozumie. dlaczego słynna paryska projektantka Angelique Sauveterre zamierza sprezentować jego siostrze suknię ślubną i kolekcję ubrań na miesiąc miodowy. Podejrzewa. że Angelique chce. by jego siostra miała u niej dług wdzięczności. Postanawia pokrzyżować jej plany i zapłacić za suknie. Dowiaduje się jednak. że to właśnie Angelique spłaca dług. Jej historia. a także niezwykła uroda. fascynują go tak bardzo. że zamiast uniemożliwić jej dalsze kontakty ze swoją rodziną. zaprasza ją na kolację… 

Druga część miniserii ukaże się w listopadzie.

 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788395303067: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/angielski-dla-dzieci-dziadek-do-orzechow-wydane-dwujezyczne-pieknie-ilustrowane-e-t-a-hoffmann-140285u

Cena:


Tworzenie i obróbka filmów dla dzieci

Autor: Alicja Żarowska-Mazur

Wideo to dla nas zwykle krótkie. zarejestrowane telefonem filmy albo superprodukcje z ogromną ilością efektów specjalnych. Jeśli nigdy wcześniej nie próbowałeś stworzyć filmu. ta książka jest właśnie dla Ciebie.

Tworzenie i obróbka filmów dla dzieci to Twój pierwszy krok do świata wideo. Poznasz Adobe After Effects CC 2017 i dowiesz się. jak korzystać z warstw. czym są maski. do czego służą klatki kluczowe. Nauczysz się montować film z kilku innych. dodawać ścieżkę dźwiękową. Zobaczysz także. jak proste jest wykonywanie animacji oraz ich łączenie z filmem. a dodawanie takich efektów jak ogień to nie tylko domena wielkich wytwórni filmowych. ale coś. z czym bez problemu sobie poradzisz. Czołówka i napisy końcowe. ciekawe

9: https://woblink.com/ebook/krucjata-modliwy-modlitewnik-maria-od-bozego-milosierdzia-137498u

Cena:rytmy abo wiersze polskie, biblioteka on line, jestes moim teraz, błahy incydent, jadwiga kempisty na co umarła, stres definicja naukowa, tadeusz orzeszkowa, szczęście na wyciągnięcie ręki, ognista miłość 2, pies i klecha, rozdział pen w rozdzielnicy, remigiusz mróz książki po kolei, krzysztof stopka, charchalis wojciech, zadania administracji rządowej, ebook pdf, tomasz jelonek, helen hardt pożądanie pdf, czołgi 2 wojna światowa…