Słowa Świętego Charbela

Autor: Hanna Skandar

Święty Charbel. właściwie Youssef Antoun Makhlouf (1828-1898) – duchowny katolickiego Kościoła maronickiego. mnich i pustelnik. beatyfikowany (1965) i kanonizowany (1977) przez papieża Pawła VI.

Słowa Świętego Charbela to świadectwo o życiu ubogim. pokornym. zatopionym w modlitwie. Blask świętości ukryty w prostym mniszym życiu. po śmierci ojca Charbela objawił się jasnym światłem nad jego grobem. dając początek kultowi zakonnika i kolejnym niezwykłym zjawiskom. Do niedawna w Polsce mało kto słyszał o świętym Charbelu. Dzisiaj liczne świadectwa nawróceń i uzdrowień są znakiem. że święty mnich skutecznie współdziała z tymi. którzy proszą go o wstawiennictwo.

Słowa Świętego Charbela to zachęta do mądrego wyboru prostej. radosnej świętości na co dzień – „Świętość to wybór. a nie szczęśliwy traf ”.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 14.99


O czym szumią wierzby

Autor: Kenneth Grahame

O czym szumią wierzby – klasyczna powieść dla dzieci autorstwa Kennetha Grahame’a. opublikowana w 1908 roku.

Książka w prosty i dowcipny sposób opisuje przygody antropomorficznych zwierząt: Kreta. Szczura. Ropucha. Borsuka i Wydry. Ich wady i zalety. zamiłowania i pasje są echem ludzkich spraw i postaw życiowych. Pomimo różnic. te zwierzęta w powieści żyją w przyjaźni ze sobą. Negatywnymi bohaterami książki są tchórze. kuny i łasice. które opanowują Ropuszy Dwór.

Kenneth Grahame – brytyjski ekonomista i pisarz. pochodzenia szkockiego.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


ISBN

9788380839069: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/uwiklany-wlodzimierz-malczewski-129895u

Cena:gwiezdne wilki 2, łukasz wierzbicki afryka kazika, mali odkrywcy pojazdy, komedia fantasy z benem stillerem w roli stróża nocnego, stephen king oczy smoka, czerwone zwoje magii pdf, biuro detektywistyczne dziurka od klucza, to czego o mnie nie wiesz pdf, wypracowanie katarynka klasa 5, zarządzanie zasobami ludzkimi książki, otoczeni przez idiotów pdf za darmo, astrofizyka dla zabieganych pdf, zmień myślenie a zmienisz swoje życie pdf, eichstaedt, sid meier’s pirates! (2004), charakterystyka dziady cz 2, slow sex uwolnij miłość, opium w rosole motywy, wojownik spod troi, goebbels apostoł diabła…