Córki księżniczki

Autor: Jean Sasson

Jean Sasson – autorka bestsellerowych Łez księżniczki i Sekretów księżniczki – tym razem odkrywa. jak wygląda czas dorastanie w pałacach najbogatszego królestwa świata: Arabii Saudyjskiej.

Stare saudyjskie powiedzenie mówi. że dziewczyna ma tylko zasłonę i grób. Nawet wtedy. gdy mieszka w pałacu ze złota i marmuru. Czy w świecie. gdzie bajeczny luksus idzie w parze z łamaniem podstawowych praw kobiet. można być szczęśliwą nastolatką?

Kolejna odsłona cyklu o księżniczce Sułtanie opowiada o jej córkach. które łączy tylko jedno: wybuchowy temperament odziedziczony po matce. Poza tym różnią się niczym dzień i noc. Maha chciałaby żyć tak jak nastolatki na zachodzie. a Amina stała się religijną fanatyczką. Kiedy Maha ulega młodzieńczym zauroczeniom

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Udawana namiętność

Autor: Barbara Dunlop

„Nie dokończyła. Usta miał gorące. Poprzednim razem całował ją powoli. teraz był namiętny. Tamten pocałunek był doskonały. ten jeszcze lepszy. Podniecona. rozchyliła wargi. Brody objął ją i przyciągnął do siebie. Wiedziała. że powinna go odepchnąć i obiecywała sobie. że to zrobi. jeszcze minuta. dwie. jeszcze chwila tej cudownej rozkoszy…”.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788324049035: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/jak-upolowac-pisarza-franson-sally-128429u

Cena:


Cywilizacja Dusz

Autor: Deyev Aleksander

Czytając tę książkę. zachęcam dotknąć naszego prawdziwego Ja. Być może. wówczas zaczniemy odczuwać potrzebę odzyskania czegoś wewnątrz siebie. czegoś. co nie zmieniło się przez te wszystkie lata. a zostało ukryte pod maskami grania i dopasowywania się. Tego. czym jest nasza Dusza. Nasz świat jest pełen ludzi z utraconą Duszą. tracimy ją kiedy żyjemy długie lata w całkowitej nieświadomości posiadania Duszy. Wcześnie w dzieciństwie straciliśmy z nią kontakt pod wpływem wzorców narzuconych nam przez autorytety: rodzinę. szkołę. kolegów. literaturę. filmy. nauki duchowych nauczycieli. Wciąż szukamy zewnętrznych wzorców. które pomogą nam stać się atrakcyjnymi i budzić podziw. Jednak po latach orientujemy się. że niczego nie osiągnęliśmy i tyle razy zmienialiśmy maski. iż sami zapom

Wydawnictwo: NordiPress

Cena: 17.9burdubasta, streszczenie ten obcy, komunikacja niewerbalna w tekstach kultury, izabela nowacka, rehabilitacja i pielęgnowanie osób niepełnosprawnych pdf, reklama jako tekst kultury, origami pdf, gramatyka języka polskiego ćwiczenia pdf, odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii pdf, don kichot z manczy, grzegorz domaradzki, kuba wojewódzki książka pdf, ratchet and clank quest for booty, chyłka kasacja pdf, fizykoterapia medycyna uzdrowiskowa i spa, więzień zendy…