Kocham tylko tak

Autor: Kate Sterritt

Piękna i wzruszająca historia o wychodzeniu z ciemności i próbie pogodzenia się z tym. co już nie wróci

Emerson Hart poznała Merikiego. kiedy miała zaledwie dziesięć lat. Połączyła ich wielka przyjaźń. która z biegiem czasu przerodziła się w miłość. Kiedy dziewczyna dorosła. pewnego dnia utraciła wszystko. co było jej drogie. a Meriki nie był już chłopcem. którego pokochała.

Emerson nie może zrozumieć. dlaczego wszystko się zmieniło. Wtedy w jej życiu pojawia się Josh. który przypomina jej Merikiego. Serce Emerson zaczyna się otwierać. chociaż wydawało się. że tylko jeden chłopak ma do niego klucz. Ten. którego naprawdę kochała.

Ta historia trafi prosto do Waszego serca. To opowieść o dojrzewaniu. wybaczaniu i odnajdywaniu siebie. kiedy wydaje się. że wszystko je

22.05: https://woblink.com/ebook/opowiedziec-sobie-polske-hanna-gosk-piotr-sadzik-128058u

Cena: Piotr Sadzik


The Picture of Dorian Gray

Autor: Grzegorz Komerski

Język angielski

Poziom B2

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści The Picture of Dorian Gray przyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu The Picture of Dorian Gr

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Jacek Wojciechowicz. Kulisy warszawskiego ratusza

Autor: Magdalena Rigamonti

Jacek Wojciechowicz. były wiceprezydent Warszawy w rozmowie z Magdaleną Rigamonti o kulisach warszawskiego ratusza.

Wydawnictwo: Od deski do deski

Cena: 25.01


Wsparcie nowych inwestycji

Autor: Tomasz Krywan

30 czerwca 2018 r. wprowadzono nowy mechanizm udzielania przedsiębiorcom wsparcia w podejmowaniu nowych inwestycji na terytorium Polski. Nowe zasady wprowadziła ustawa z 10 maja 2018 r. o wspieraniu nowych inwestycji (Dz. U. z 2018 r. poz. 1162). Co ważne. nowe regulacje niejako uzupełniły przepisy dotyczące specjalnych stref ekonomicznych. W publikacji przedstawiono jak skorzystać z nowych form pomocy publicznej i jak nowe regulacje wpłyną na prawa i obowiązki działających w specjalnych strefach ekonomicznych.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9podręcznik do francuskiego pdf, przekładaniec online, krwawa mary horror, czarnoskrzydły, wędrówka pielgrzyma, kroniki bane, organiczne zaburzenia psychiczne, andrzej mencwel, piotr załęski, opinia biegłego sądowego pdf, refluks leczenie, opowieść przodka, zwykła przysługa, zmysłowe przebudzenie chomikuj, robert bielecki, joanna michalik, chciwość reszka, ebooki free, kolejne 365 dni audiobook, nelly daszkiewicz, simma maria, gry gay, kissinger o chinach…