Spacery nad Sekwaną

Autor: Anna Cleary

Australijska pisarka Shari Lacey nie sądziła. że kiedykolwiek zgodzi się na przygodę na jedną noc. Do czasu. gdy poznała francuskiego biznesmena Luca Valentina. Zraniona w poprzednim związku. nie szukała miłości. a jedynie chwili zapomnienia. Po kilku tygodniach spotykają się ponownie w Paryżu i decydują na niezobowiązujący romans. Sytuacja skomplikuje się. gdy okaże się. że Shari jest w ciąży…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


JARZMO WIELKOŚCI FRANCJI.

Autor: Marcin Darmas

Pascal Bruckner. Pierre Rosanvallon. Chantal Delsol. Pierre Manent. Philippe Raynaud. Georges Mink. Rémi Brague. Michel Wieviorka. Éric Fassin. Gilles Kepel. Olivier Roy. Anne-Marie Pel-letier. Olivier Mongin. Roger Chartier. Andrzej Żuławski. Dominique Wolton. Annette Wieviorka. François Godement. Yves Cohen. Alain Besançon – francuscy intelektualiści i wybitni przedstawiciele nauki. kultury i sztuki − w rozmowach z Marcinem Darmasem i Agatonem Kozińskim kreślą rozległy. skomplikowany i niepokojący obraz wyzwań stojących obecnie przed Francją. Europą i światem. Odwołując się do dziedzin. w których są ekspertami – historii. filozofii. socjologii. nauk politycznych. lingwistyki. mediów. literatury − stawiają niełatwe diagnozy dotyczące polityki Franc

:

Cena:


Marzycielka

Autor: Stefania Jagielnicka

„Marzycielka” Stefanii Jagielnickiej-Kamienieckiej to powieść obyczajowa z wątkiem romansowym i kryminalnym.

Zaczęło się od wypowiedzianego kiedyś mimochodem przez babkę Agnieszki stwierdzenia. które zakonotowała w pamięci: „Jeżeli człowiek czegoś pragnie. musi o tym nieustannie marzyć. żeby to osiągnąć”.

Lubiła marzyć i się tego nie bała. Pragnęła mieć dużą rodzinę. kochającego męża. ale jednocześnie chciała zrobić karierę jako aktorka. piosenkarka lub pisarka. Ciężko było jej wierzyć w spełnienie tego. lecz największą nadzieję miała na poznanie Ryśka Dutkiewicza. Wraz ze siostrą bliźniaczką obmyślają sprytny plan jak zdobyć mężczyznę ze snów. Życie kobiety zaczyna toczyć się w zastraszającym tempie. niespodziew

27.2: https://woblink.com/ebook/straznicy-raju-marcin-kaczmarczyk-31471u

Cena:


1

:

:

Cena:


:

:

Cena:shlomo, iliada audiobook, psalmy przyszłości, to jest chemia spis treści, opowieści z akademii nocnych łowców pdf, remigiusz mróz ebook, lalka epub, tappi i urodzinowe ciasto, poezja dla początkujących, kolonizator, piotrandryszczak.pl, krzysztof rubacha, joanna papuzińska asiunia pdf, mnemotechniki w edukacji wczesnoszkolnej, konstytucja stanów, jennifer l armentrout książki, atom i cząsteczka, maciej pańczyk…