ISBN

9788381191685: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/ponadwymiarowy-zasieg-umyslu-wojtowicz-maksymilian-126910u

Cena:


To. co zostaje

Autor: Wojciech Pieniążek

Czy Tristan może się objawić pod postacią sowieckiego porucznika z karnej kompanii? Czy napojem miłosnym może okazać się flaszka samogonu. rozpita do spółki z patrolem. który zatrzyma parę kochanków. spacerujących nocą. gdy w mieście obowiązuje godzina policyjna? Czy Don Juan może być zarazem Orfeuszem? Kim będzie. gdy nie doczeka się Komandora? Autor z alchemiczną dezynwolturą i poetycką inwencją miesza w materii mitu i literatury. opowiada coś. co po wielokroć już zostało opowiedziane. ale robi to na swój – wyjątkowy – sposób. Te dwie historie zostały. co więcej. spisane frazą o muzycznej precyzji; to każe szukać dla nich analogii pośród muzycznych gatunków. I wtedy. najprędzej. byłaby to suita. Suita w dwóch tańcach. gdzie pierwszy jest statyczną. ale przesycon

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.9


ISBN

9788324054886: Wydawnictwo

Format

21.99: https://woblink.com/ebook/jak-rozpalic-ognisko-czyli-rzecz-o-drewnie-podpalce-i-ogniu-coulthard-sally-127083u

Cena:wskaźniki ekologiczne, kwiat pustyni książka pdf, kardynał mercier, czołg i wojna światowa, odwaga bycia nielubianym chomikuj, schopenhauer świat jako wola i przedstawienie, pamiętnik erotyczny, ryszard handke, paweł matuszewski, terroryzm w xxi wieku, ogarnij się książka, zdrowie na własne życzenie, marta soniewicka, angielski ćwiczenia słownictwo pdf, ciszej prosze, leila meacham, zakamarki marki pdf, elektroniczna biblioteka, fallen crest tom 4, nieodparta pokusa pdf, głowy do pozłoty, niezwykłe kobiety, eturystyka, części prawa administracyjnego, michał czerny…