https://woblink.com/product-publication/download/128147/pdf

1: Autor

Autor

:

Cena:


Wolrd of Warcraft: Cisza przed burzą

Autor: Christie Golden

Azeroth umiera.

Siły Hordy i Przymierza odniosły zwycięstwo nad zastępami Płonącego Legionu. ale pod powierzchnią świata czyha widmo prawdziwej katastrofy. W sercu Azeroth zieje śmiercionośna rana. otwarta ciosem miecza upadłego tytana Sargerasa w jego ostatnim akcie okrucieństwa.

Anduin Wrynn. król Wichrogrodu. i Sylwana Bieżywiatr. wódz Hordy i królowa Porzuconych. nie mają wiele czasu. by odbudować to. co zniszczyła wojna. i jeszcze mniej na opłakiwanie tego. co utracili. Straszliwa rana Azeroth sprawiła. że na powierzchnię wypłynął tajemniczy materiał zwany azerytem. We właściwych rękach ta dziwna złocista substancja zdolna jest tworzyć rzeczy niesamowite. w niewłaściwych – może doprowadzić do niewyobrażalnych zniszczeń.

P

29.9: https://woblink.com/ebook/zakochani-po-uszy-jenn-mckinlay-128737u

Cena:


Pierścionek z cyrkonią

Autor: Krzysztof Piotr Łabenda

Czy można całe życie szukać jednej kobiety? „Pierścionek z cyrkonią„ to opowieść o młodzieńczej miłości. która swoje spełnienie znajduje dopiero po wielu latach.

Historia zaczyna się w Gdańsku w roku 1967. gdy bohaterowie pobierają nauki w liceum. a potem przeskakuje do Paryża w roku 2008. kiedy spotykają się przypadkowo. już — jak to się mawia — jako osoby po przejściach.

„Pierścionek z cyrkonią” to niezwykle intrygująca. a przez to także ekscytująca powieść o poszukiwaniu miłości.

Piotra Bonerskiego poznajemy tuż po tym. jak zostaje wdowcem. Jest zmęczony emocjami towarzyszącymi mu przez ostatnie dni oraz przeżyciami minionych lat. Wyraźną ulgę przynosi mu decyzja o posegregowaniu rzeczy Ewy. Odczuwa niezwykle kojący spokój… Ten stan psychiczne

Wydawnictwo: Od deski do deski

Cena: 25.01


ISBN

9788381373517: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/likwidacja-lub-zawieszenie-dzialalnosci-gospodarczej-aneta-szwech-130044u

Cena:


Najpierw mnie pocałuj

Autor: Lottie Moggach

Przeczytaj. zanim obejrzysz serial Kiss Me First na Neflixie.

Kto czai się po drugiej stronie ekranu?

Niepokojący thriller psychologiczny

Leila czuje. że jej życie nareszcie nabrało barw. kiedy zostaje użytkownikiem elitarnego serwisu internetowego – tutaj dyskutuje się na poważne tematy i tu są ludzie. którzy liczą się z jej zdaniem. Mało tego. założyciel serwisu. charyzmatyczny i nieprzeciętnie inteligentny Adrian. ma dla niej wyjątkowo odpowiedzialną misję – jest oto pewna kobieta. Tess. która od dawna pragnie rozstać się z życiem. ale nie chce sprawić bólu rodzinie i znajomym. Pomysł jest więc taki. że Leila wcieli się w nią na Facebooku i Gmailu. dzięki czemu otoczenie Tess będzie wierzyć. że ona wciąż żyje. tyle że gdzieś po drugiej stronie globu…

Znakomita. wielopłaszczyznowa. podszyta ogromnymi emocjami powieść – rasowy thriller psychologiczny i jednocześnie rzecz o tym. jak często okłamujemy siebie i innych. z niskich i wysokich pobudek.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9pedagogika porównawcza, domniemanie niewinności niewinna pdf, anno 1404 budynki, zagrożenia halloween, food pharmacy blog, matematyka powtórzenie do egzaminu gimnazjalnego pdf, bok edipresse pl, islandia polacy, obóz świętych pdf, dawid andres wiek, przemysław wilczyński, schronisko pod psią gwiazdą, socjologia emocji, charaktery.pl…